eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Blog / Články

Články a oznamy

1 2 3 4 >>
Výhody smart domácnosti
Pridané: 03.12.2020

Inteligentná domácnosť sa za posledných pár rokov stala módnym slovom, ale jeho definícia je pomerne široká. Prinášame vám prehľad najrozšírenejších funkcií, ktoré vám ponúka smart domov.

viac
Ako si zvoliť správnu bezpečnostnú kameru
Pridané: 02.12.2020

Bezpečnostné kamery sú dostupné pre všetkých a pre interiér aj exteriér. Poskytujú výborný obrazový a zvukový záznam.

viac
Prečo potrebujete bezpečnostnú kameru?
Pridané: 01.12.2020

Bezpečnostné kamery umožňujú majiteľom domov sledovať ich dom na diaľku kedykoľvek bez ohľadu na ich polohu.

viac
Prečo potrebujete bezpečnostnú kameru
Pridané: 30.11.2020

Bezpečnostné kamery umožňujú majiteľom domov sledovať ich dom na diaľku kedykoľvek bez ohľadu na ich polohu. Aj keď môžu byť zrejmé niektoré výhody, ako napríklad zabránenie vlámaniu a varovanie pred neočakávanými činnosťami, nainštalovanie sledovacej kamery v domácnosti môže poskytnúť niekoľko ďalších výhod. Moderné bezpečnostné kamery sú pritom cenovo dostupné pre každého.

viac
Čo je bezpečnostný systém a ako funguje?
Pridané: 29.11.2020

Všetky bezpečnostné systémy pracujú na rovnakom základnom princípe zabezpečenia vstupných bodov, ako sú dvere a okná, ako aj vnútorného priestoru a chránia cennosti, ako sú umelecké diela, počítače, zbierky mincí a podobne.

viac
Domáci alarm zabezpečí váš majetok a rodinu
Pridané: 29.11.2020

Bezpečný domov je šťastný domov. Bezpečnostný systém prináša pocit bezpečia a v dnešnej dobe je už nevyhnutný. Bezpečnostné kamery a alarmy sa inštalujú do takmer všetkých domov a firemných objektov. Vďaka ich dostupnosti sú určené aj vám.

viac
Vianoce 2020
Pridané: 28.11.2020

Covid urýchlil trend online nakupovania. Klasický maloobchod v kamenných predajniach má neistú predikciu, on-line nakupovanie však môže biznis často až zachrániť.

viac
Zabezpečte svoj domov pred cestovaním
Pridané: 28.11.2020

Leto je úplne = vysnívaná dovolenka! Konečne! Vízia dovolenkového výletu vás často sprevádza niekoľko mesiacov pred plánovaným dátumom.

viac
Stručný sprievodca, ako zabezpečiť pocit bezpečia
Pridané: 27.11.2020

Každý z nás sa chce cítiť bezpečne a pohodlne. Chcete chrániť vaše domy, byty a majetok. Chcete bezpečnú školu pre vaše deti, pokoj na pracovisku, pri nakupovaní alebo večernej prechádzke. Moderná technológia ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré majú podporovať a zaručovať bezpečnosť.

viac
Využitie meračov hrúbky laku
Pridané: 26.11.2020

Merače hrúbky laku sú meracie prístroje, pomocou ktorých je možné určiť hrúbku. V skutočnosti existuje niekoľko rôznych typov hrúbkomerov, z ktorých každý funguje trochu iným spôsobom v závislosti od použitia meradla.

viac
1 2 3 4 >>