Your SEO optimized title

Články a oznamy

Moderné riešenia v inteligentnom dome
Pridané: 19.10.2020

Inteligentné domy si čoraz viac získavajú na popularite na Slovensku a vo svete. V krajinách, kde je trh s inteligentnými domami rozvinutejší, sú synonymom pre ekonomiku, ergonómiu a bezpečnosť.

viac
Sme okradnutí každých päť minút
Pridané: 18.10.2020

Počet vlámaní na Slovensku neustále klesá, stále sa však zaznamenáva významný počet. Zločinci sa stávajú efektívnejšími a majú moderné nástroje, takže stojí za to stráviť nejaký čas a peniaze, aby ste sa náležite chránili.

viac
Výber najlepšieho meniča napätia
Pridané: 17.10.2020

Pokiaľ ide o elektrické terminológie, mnohí ľudia sa im vyhýbajú, a radšej ich nechajú pre odborníkov. Ak však porozumiete základom maximalizujete návratnosť svojich investícií pri nákupe elektrických zariadení a príslušenstva, ale tiež sa budete cítiť súčasťou celého nákupu.

viac
HDCVI Bezpečnostné kamerové systémy
Pridané: 15.10.2020

Technologický pokrok prináša neustále nové technológie a nie vždy presne vieme, aké riešenia sú pre nás optimálne. Pokiaľ ide o kamerové systémy, je na výber viacero značiek a technológii.

viac
Vyberte si bezpečnostnú kameru HDCVI
Pridané: 14.10.2020

Nízko nákladový upgrade z analógového na digitálny HDCVI

viac
Fotopasca - efektívna ochrana domácnosti a firmy
Pridané: 14.10.2020

Fotopasce sa dájú porovnať so skrytou kamerou (často kryt kamery používa kamufláž), Keď sa vyskytne v jehj dosahu pohyb fotopasca začína zaznamenávať video a zvuk,

viac
Čo je technológia HDCVI?
Pridané: 14.10.2020

Technológia HDCVI (Composite Video Interface) s vysokým rozlíšením je nový obrazový štandard, ktorý umožňuje používateľom prenášať HD video cez existujúcu koaxiálnu káblovú infraštruktúru - ideálne na zníženie nákladov a maximalizáciu návratnosti investícií.

viac