eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

Alarmy

Domáci alarm zabezpečí váš majetok a rodinu
Pridané: 29.11.2020
|
Prečítate za 1 min.

Bezpečný domov je šťastný domov. Bezpečnostný systém prináša pocit bezpečia a v dnešnej dobe je už nevyhnutný. Bezpečnostné kamery a alarmy sa inštalujú do takmer všetkých domov a firemných objektov. Vďaka ich dostupnosti sú určené aj vám.

viac
Otrava plynom- to platí aj pre vás
Pridané: 26.11.2020
|
Prečítate za 2 min.

Počujete? Oheň, výbuch plynu alebo možno otrava oxidom uhoľnatým (oxid uhoľnatý)? Myslíte si: „Netýka sa ma to,“ ale na to, aby ste sa cítili bezpečne, nepotrebujete toľko.

viac
Chráňte sa dobre, t.j. ako si vybrať poplašný systém
Pridané: 19.11.2020
|
Prečítate za 6 min.

Vonku je úplne zima, takže využite jej kúzlo. Toto je najlepší čas ísť do lyžiarskych stredísk, ďaleko od každodenného zhonu. Bohužiaľ to nie je len krásny zimný čas, ale aj okamih, keď sa zvýši aktivita zlodejov.

viac
Spoznajte svojho nepriateľa
Pridané: 28.10.2020
|
Prečítate za 4 min.

Náš domov často považujeme za najbezpečnejšie miesto. Pocit bezpečnosti sa nemusí vždy zhodovať s realitou, hoci veľa ľudí si môže myslieť, že problém zlodejov sa ich netýka. Ako prinútiť náš domov, aby sa stal našou pevnosťou? V súčasnosti máme prístup k mnohým zdrojom, ktoré nám umožňujú zvyšovať našu vlastnú bezpečnosť. Závisí to však nielen od toho, či ich používame, ale aj od toho, ako...

viac
Sme okradnutí každých päť minút
Pridané: 18.10.2020
|
Prečítate za 3 min.

Počet vlámaní na Slovensku neustále klesá, stále sa však zaznamenáva významný počet. Zločinci sa stávajú efektívnejšími a majú moderné nástroje, takže stojí za to stráviť nejaký čas a peniaze, aby ste sa náležite chránili.

viac