eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

Kamery a rekordéry Dahua - Najvyššia kvalita online náhľadu

Pridané: 24.10.2020
|
Prečítate za 1 min.

Každý z nás chce bezpečný domov pre seba a svojich blízkych. Chce bezpečne chodiť po ulici. Sníva o bezpečnosti našich detí. Chce nakupovať potichu. Chce parkovať bez strachu.Chce si byť istý, že naši kolegovia sú lojálni.

Každý z nás chce bezpečný domov pre seba a svojich blízkych. Chce bezpečne chodiť po ulici. Sníva o bezpečnosti našich detí. Chce nakupovať potichu. Chce parkovať bez strachu.Chce si byť istý, že naši kolegovia sú lojálni.Každý z nás má veľa podobných túžob, ktoré majú jednu spoločnú vec a tou je: nevyhnutný pocit bezpečia, prehľad a kontrolu udalostí, ktoré nám ich majú poskytovať. Oplatí sa investovať do monitorovacieho systému , do vybavenia najvyššej triedy, ktorého nákup určite nebudete ľutovať. Hovoríme tu o značke DAHUA, vodcovi moderných monitorovacích technológií, kde vynikajúca funkčnosť ide ruka v ruke s najvyššou kvalitou.

Logo spoločnosti Dahua Technology.  (PRNewsFoto / Dahua Technology)

Značka Dahua je svetovým lídrom v oblasti HD-CVI a digitálnych IP. Prvá možnosť vám umožňuje vysielať signál vo vysokom rozlíšení (HD a FULL HD) na koaxiálny kábel . Takže ak už máte analógový systém a chcete mať kvalitnejšiu ukážku, je to perfektné riešenie. Nemusíme meniť existujúce rozvody a vykonávať významnú renováciu. Stačí vymeniť rekordér za kameru a aktualizácia je pripravená. Získate veľký efekt s nižšími nákladmi.

rejestrator_dahua_dhi_nvr4204_2

Digitálny systém je zase najvyššou kvalitou a presnosťou náhľadu. Vysoké rozlíšenie obrazu ( megapixlové kamery ), online prístup odkiaľkoľvek na svete alebo pokročilé funkcie uspokoja aj tých najnáročnejších zákazníkov. Pri nahrávaní z IP kamier nie je priestor na chyby. Je to investícia do modernosti.

dahua_dh-IPC-hfw1000s-w_2

Výrobca zariadenia Dahua sa neustále usiluje o dokonalosť. Nákup kamier  od tejto značky prináša iba výhody. Umožní vám prezerať a sledovať každodenné udalosti alebo slúži ako dôkaz v konkrétnom prípade. Inštaláciou monitorovacieho systému získate konečne požadovaný pocit pohodlia a mieru. Preto nech je to bezpečné, nebude to pre vás cudzie.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár