eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

A všetko pod kontrolou

Pridané: 22.11.2020
|
Prečítate za 2 min.

Každý z vás sa asi čuduje, či sú ľudia okolo vás úprimní? Môžete im veriť? Sú ich úmysly čestné? Nechcete byť podvedení a zakladať vzťahy s inými ľuďmi na pravdivosti a autentickosti.

Každý z vás sa asi čuduje, či sú ľudia okolo vás úprimní? Môžete im veriť? Sú ich úmysly čestné? Nechcete byť podvedení a zakladať vzťahy s inými ľuďmi na pravdivosti a autentickosti. Bez ohľadu na to, či sa týkajú rodinných príslušníkov, kolegov, susedov alebo opatrovateliek detí, istota, že sú dôveryhodní, je mimoriadne dôležitým prvkom vášho každodenného života. Avšak, ako hovorí známa frazeológia - „opatrnosti nie je nikdy dosť“ - stojí za to využiť niekoľko výhod moderných technológií, aby ste neľutovali neskoršie vzťahy.

Ste vlastníkom obchodu alebo veľkoobchodu? Zaujíma vás, kde váš drahocenný tovar a vybavenie miznú? Kto je páchateľom materiálnych strát? Alebo ich môže niekto notoricky zničiť a poškodiť? Zločin z  pomsti alebo len vtip? Sú vaši zamestnanci príkladnými predajcami? Starajú sa o zákazníkov? Udržiavajú dobrý poriadok? Je trezor v trezore?

Ste manažér čerpacej stanice? Všimli ste si, že notoricky nepoctiví zákazníci natankujú a potom odchádzajú bez platenia? Máte na mysli vandaly? Niekto vás zastrašuje? Okrem toho často zmiznú fľašky, plechovky Coca-Cola alebo iné „vzácnosti“?

gas-station-924055_1280

Stará sa o vaše deti opatrovateľka? Bojíte sa o ne celý deň či niesú zranení? Sú v bezpečí  a spokojné? Plní svoje povinnosti žena, ktorá dohliada na vaše deti? Alebo možno náhodou, keď nastane príležitosť, na „hľadanie“ v šperkovnici, šatníku?

Riadite zamestnancov v hoteli / reštaurácii? Starajú sa o čistotu a dôkladne čistia izby alebo sa vkradajú do batožiny hostí? Čašníci dodávajú jedlo na stoly rýchlo a efektívne? Kuchári pripravujú jedlá podľa receptov a nevykonávajú „tajné“ zásoby? Sú hostia so službou spokojní?

Hotel-748200_1280

Ste manažér vo vašej spoločnosti alebo kancelárii? Ste si istí, že vaši podriadení sú presní a dochvíľní? Opúšťajú prácu trochu skôr? Zaujíma vás, či profesionálne plnia svoje povinnosti a profesionálne slúžia klientom? Trvá prestávka veky a v dôsledku toho sa mení na celodennú kávu a popíjanie?

Úroveň vašej dôvery preto závisí od odpovedí na tieto otázky. Preto, aby ste sa uistili, že si ich ľudia okolo vás zaslúžia, používajte niekoľko „trikov“, ktoré vám moderné technológie financujú. Po prvé: ukážka toho, čo sa deje, t. j. Inštalácia monitorovacieho systému. Na každom mieste na zemi, kedykoľvek počas dňa alebo v noci, vidíte, čo sa deje  vašom dome alebo v práci. Ste si istí, ktorý z vašich spolupracovníkov si plní svoje povinnosti a zaslúži si dôveru a kto by mal byť pokarhaný alebo prepustený. Pohľad na súčasné udalosti vám určite poskytne pocit pohodlia a zabezpečí kontrolu nad situáciou. Po druhé, investovanie do systému registrácie pracovného času. Dokážete objektívne posúdiť presnosť a integritu podriadených, čo dokazuje ich profesionalitu. Buďte ostražití a využite širokú škálu zariadení, ktoré sme financovali na trhu moderných technológií. Aby každý z nás mohol pokojne spať.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár