eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Anketa
Aktuálne dotujeme dopravu 50 centov na balík. Akceptovali by ste takéto zvýšenie dopravy?
Hlasovalo 7 ľudí
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

Porovnanie rôznych typov bezpečnostných kamier

Pridané: 17.02.2021
|
Prečítate za 1 min.

Porovnanie rôznych typov bezpečnostných kamier

Pri výbere bezpečnostných kamier, si môžete vybrať z rôznych typov. Medzi najčastejšie bezpečnostné kamery patria guľová a kupolová kamera. Rôzne typy kamier majú svoje výhody, ale aj obmedzenia.

Kúpiť v tejto dobe bezpečnostný systém je najlepšia investícia, ako ochrániť rodinu a majetok.

Bezpečnostný systém vrátane bezpečnostných kamier by mal byť správne navrhnutý, aby mohol skutočne účinne chrániť.

Kupolové aj guľové bezpečnostné kamery sú súčasťou bezpečnostného systému pre firmy a domácnosti. Aké sú medzi nimi rozdiely?

Ktorý typ kupolových alebo guľových kamier je najlepší pre bezpečnosť?

Vzhľad

Kupolová kamera je umiestnená v priehľadnom kryte kupoly. Guľová kamera je zvyčajne menšia a dizajn je podobný guľovému tvaru.

Aj keď môže byť vzhľad na prvý pohľad nepodstatný, môže to mať vplyv napríklad na ich umiestnenie a využitie.

Kupolová kamera je menej nápadná a lepšie splynie. Ak potrebujete dosiahnuť aj odstrašujúci efekt, vyberte si guľovú kameru.

Inštalácia

Inštalácia bezpečnostných kamier je jednoduchá. Stále však platí, že inštaláciu by mal realizovať špecialista. Kamery je možné inštalovať na steny a stropy. Guľová kamera je o niečo zraniteľnejšia, ale má dobrý odstrašujúci efekt.

Bez ohľad na typ kamery, ktorú sa rozhodnete používať na zabezpečenie domu alebo firmy: na trhu sú dostupné už len kamery s vysokým rozlíšením. V prípade potreby tak získate kvalitné video. Navyše ukladaný záznam zaberie menej úložného priestoru.

Svetlo

Ďalším dôležitým faktorom pri výbere kamier je to, ako dobre fungujú v podmienkach slabého osvetlenia. Nájdete guľkové a kupolovité kamery, ktoré dobre fungujú aj v tme. To znamená, že existujú určité rozdiely v spôsobe, akým môžu rôzne kamery kompenzovať podmienky pri slabom osvetlení.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár