eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

Smart technológie prinášajú množstvo benefitov pre pohodlnejší život

Pridané: 25.02.2021
|
Prečítate za 1 min.

Smart technológie prinášajú inovácie pre všetky aspekty nášho života. Smart technológie prinášajú úsporu, pohodlie a robia život jednoduchší.

Smart technológie už dnes môžete nájsť okolo seba: inteligentné termostaty, smart svetlá, ovládanie dverí a aj bezpečnostné kamery sú smart.

 

Inteligentné termostaty

Moderné termostaty je možné ovládať na diaľku. Môžete ovládať teplotu v rôznych miestnostiach. Smart termostaty ovládate prostredníctvom aplikácie. Je vám chladno pri sledovaní tv? Už nemusíte vstať s pohodlia pohovky, aby ste zvýšili teplotu. Jednoducho ju zvýšite cez aplikáciu.

Inteligentné osvetlenie

Inteligentné žiarovky a spínače vám umožňujú ľahko ovládať osvetlenie vášho domu, a to všetko z aplikácie pre smartphone. Inteligentné žiarovky, ako napríklad LED, je možné ovládať cez Wi-Fi a Bluetooth. Inteligentné spínače, je možné naprogramovať tak, aby sa zapínali a vypínali v konkrétnych časoch.

Inteligentný prístup

Aj ovládanie vstupných dverí môže byť smart. Už nemusíte odbiehať s práce, aby ste opravárovi otvorili dvere. Na diaľku otvoríte vstupné dvere a prostredníctvom kamerového systému ho môžete na diaľku kontrolovať.

Bezpečnostné kamery

Nové bezpečnostné kamery vám umožňujú sledovať, čo sa deje vo vašej domácnosti, mimo nej a okolo nej. Kompatibilita s inteligentnými zariadeniami znamená, že môžete zo smartphonu sledovať, čo sa deje.

 


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár