eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

A počas dlhých zimných večerov

Pridané: 09.11.2020
|
Prečítate za 1 min.

Obdobie hier a osláv možno považovať za uzavreté, ale zima je v plnom prúde. Počasie nás nezkazí a my musíme ešte dlho čakať na túžbu po lete.

Obdobie hier a osláv možno považovať za uzavreté, ale zima je v plnom prúde. Počasie nás nezkazí a my musíme ešte dlho čakať na túžbu po lete. Napriek nepriaznivému počasiu sa oplatí plánovať dlhé večery, aby sme sa nenudili. Preto je najlepšie čítať zaujímavú knihu alebo sledovať satelitnú alebo pozemnú televíziu .

4447_11

Obchodná sieť Eltrox.sk ponúka veľký výber profesionálneho vybavenia. Súprava pre príjem satelitnej TV je predovšetkým misa (s minimálnou veľkosťou 80 cm, a ak je to možné, odporúča sa namontovať 90 cm), vhodný prevodník (s vhodným počtom výstupov, v závislosti od toho, koľko tunerov chceme pripojiť), kábel a konektory . Je tiež dôležité zvoliť samotný dekodér. Môže sa zakúpiť iba na príjem satelitnej televízie alebo v kombo verzii, a teda aj na príjem pozemného televízneho vysielania. Set-top boxy sú k dispozícii aj v balení s kartou Smart HD (spárované iba s touto kartou), ako aj samotné štartovacie karty SMART HD + s mesačným alebo dvojmesačným prístupom k ponuke NC +.

globo_8710_2

Podobná je situácia s pozemnou televíziou . Musíte mať vhodnú anténu  (v závislosti od terénu, t. j. s salunom alebo zosilňovačom ), kábel, terminály a tuner. Môžete si tiež kúpiť rozdeľovač pre viac televízorov. Pre rozsiahlejšiu inštaláciu satelitnej a pozemnej televízie budete potrebovať multiprepínač a prevodník quattro . Merač polohy satelitu alebo pomoc kvalifikovaného inštalatéra určite pomôže s nastavením misky . 7009_1

V skutočnosti tieto zdanlivo jednoduché riešenia môžu účinne zabrániť zimnej večernej nude. Kvalitné vybavenie a montáž je polovica bitky. Najdôležitejšie je, aby filmy a programy spĺňali naše očakávania. Poskytovali zábavu, emócie alebo inšpiráciu. Ak ich však neuspokojia, stále existuje dobré čítanie alebo plachtenie na vlnách hudby.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár