eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Blog / Články

Moduly SFP/mini GBIC/SFP+

Úvod IT zariadenia Optické kábleModuly SFP/mini GBIC/SFP+
Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 15 z celkových 15
UBIQUITI U FIBER SFP UF-RJ45-1G

UBIQUITI U FIBER SFP UF-RJ45-1G

18,85 € bez DPH 22,62 € s DPH
SFP WDM TP-LINK TL-1550 SM321A SM 10 km LC / UPC

SFP WDM TP-LINK TL-1550 SM321A SM 10 km LC / UPC

21,23 € bez DPH 25,48 € s DPH
SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100 / 1000M

SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100 / 1000M

25,78 € bez DPH 30,94 € s DPH
SFP Module TP-LINK TL-SM311LS

SFP Module TP-LINK TL-SM311LS

14,73 € bez DPH 17,68 € s DPH
SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1,25 g MM 550m 850nm

SFP MIKROTIK S-85DLC05D 1,25 g MM 550m 850nm

13,87 € bez DPH 16,64 € s DPH
SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1,25 g SM 20km, 1310nm

SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1,25 g SM 20km, 1310nm

18,63 € bez DPH 22,36 € s DPH
SFP WDM TP-LINK TL-1310 SM SM321B 10km LC / UPC

SFP WDM TP-LINK TL-1310 SM SM321B 10km LC / UPC

14,73 € bez DPH 17,68 € s DPH
Netgear SFP LC Singlemode AGM732F 1Gbps

Netgear SFP LC Singlemode AGM732F 1Gbps

292,28 € bez DPH 350,74 € s DPH
Na stranu: produktov.