eltrox.sk Your SEO optimized title
Kategórie      
Vašu objednávku si u nás môžete zaplatiť aj kartou

Moduly SFP

Výrobca  
Zobrazené produkty 1 - 18 z celkových 26
Zobraziť stranu: 1 2 »
UBIQUITI Unifi Direct Attach Copper 10Gbps UDC-2

UBIQUITI Unifi Direct Attach Copper 10Gbps UDC-2

23,33 € bez DPH 28,- € s DPH
SFP + MODUL TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR

SFP + MODUL TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR

23,33 € bez DPH 28,- € s DPH
UBIQUITI U VLÁKIEN SFP UF-SM-1G-S

UBIQUITI U VLÁKIEN SFP UF-SM-1G-S

26,67 € bez DPH 32,- € s DPH
SFP WDM TP-LINK TL-1550 SM321A SM 10 km LC / UPC

SFP WDM TP-LINK TL-1550 SM321A SM 10 km LC / UPC

20,83 € bez DPH 25,- € s DPH
COVER FOR zásuvkový adaptér SIMPLEX SC

COVER FOR zásuvkový adaptér SIMPLEX SC

0,83 € bez DPH 1,- € s DPH
SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100 / 1000M

SFP MIKROTIK S-RJ01 10/100 / 1000M

26,67 € bez DPH 32,- € s DPH
SFP Module TP-LINK TL-SM311LS

SFP Module TP-LINK TL-SM311LS

15,- € bez DPH 18,- € s DPH
SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1,25 g SM 20km, 1310nm

SFP MIKROTIK S-31DLC20D 1,25 g SM 20km, 1310nm

21,67 € bez DPH 26,- € s DPH
Na stranu: produktov.
Zobraziť stranu: 1 2 »