DAHUA PFA13A-E
Kód: 18380Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
ADAPTÉR DAHUA PFA13A-E
Účel
Adaptér funguje s fotoaparátmi tejto série:
- HDWxxM
Popis
Adaptér Dahua PFA13A-E je vyrobený z odolnej hliníkovej zliatiny, vďaka čomu sú pripojovacie káble kamery skryté a zároveň je zachovaná estetika inštalácie.
Technické špecifikácie
| Rozstup montážnych otvorov | 48 x 48 mm |
| Počet otvorov | 4 |
| Priemer rukoväte | Ø 97 mm |
| Vhodné pre fotoaparáty | DAHUA - dokumentácia na stiahnutie nižšie. |
| Materiál | Hliník |
| Farba | Biela |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu | 38 mm |
| Hmotnosť | 0.166 kg |
| Rozmery | Ø 97 x 38 mm |
| Výrobca / značka | DAHUA |
| Záruka | 3 roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Držiaky pre kamery |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| EAN: | 6939554996191 |
| Použitie rukoväte: | Kupolová kamera |
| Veľkosť v mm (Š x V x H): | F96,7 mm x 37,2 mm (Ф3,81" x 1,46") |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
