IP kamera Hikvision DS-2CD2363G2P-LISU/SL (180°) (O-STD)
Kód: 73430Podrobný popis
IP kamera Hikvision DS-2CD2363G2P-LISU/SL (180°) (O-STD)
Kľúčové vlastnosti:
- 6 MP panoramatická kopulová sieťová kamera AcuSense
- Široký 180° uhol pohľadu
- Vysoká kvalita obrazu v rozlíšení 8 MP
- Zisťovanie osôb a vozidiel
- Inteligentné hybridné svetlo - pokročilé osvetlenie s dlhým dosahom
- Vysoko výkonná kompresia H.265+
- Podpora pamäťových kariet do 512 GB (slot SD)
- Zabudovaný obojsmerný zvuk na komunikáciu v reálnom čase
- Odolnosť voči vode a prachu (IP67)
- Aktívne stroboskopické svetlo a zvukový alarm na odradenie narušiteľov
APLIKÁCIA HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect poskytuje aj režim prihlásenia, v ktorom môžete spravovať svoje zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k zariadeniam pristupovať prostredníctvom sietí Wi-Fi, 3G alebo 4G.G
Hik-Partner Pro - diaľkové ovládanie IP kamier Hikvision
VďakaHik-Partner Pro, manažmentsieťové kamery Hikvision sa stáva rýchlym a pohodlným. Platforma umožňujevzdialené prehliadanie, konfigurácia a aktualizácia kamier bez fyzického zásahu do inštalácie.
Medzi dostupné funkcie patria:
- náhľad stavu videa a hovoru,
- diaľková zmena obrazu, detekcie a sieťových parametrov,
- aktualizácia firmvéru,
- analýza topológie a využitia šírky pásma,
- oznámenia technických porúch a alarmov.
Hik-Partner Pro poskytuje komplexný nástroj pre inštalatérov a správcov IP systémov, ktorý im umožňuje udržiavať vysokú kvalitu obrazu a stabilitu kamier na akomkoľvek mieste.
AcuSense Hikvision - inteligentné IP kamery s analýzou obrazu AI
IP kameryHikvision AcuSense sú inteligentné monitorovacie riešenia založené naumelá inteligencia (AI). Vďaka pokročilej analýze obrazu môžurozlišovať ľudí a vozidlá od iných objektovčo výrazne znižuje počet falošných poplachov.
Hlavné výhody kamier AcuSense:
- presná detekcia ľudí a vozidiel,
- odstránenie falošných hlásení (zvieratá, listy, počasie),
- rýchle vyhľadávanie záznamov podľa udalosti,
- schopnosť odradiť narušiteľov sirénou a svetlom LED (vybrané modely),
- jednoduchá inštalácia a konfigurácia.
Kamery Hikvision AcuSense je ideálnou voľbou pre domácnosti, obchody, podniky a sklady, kdespoľahlivá bezpečnosť a úspora času.
Technológia Hikvision Smart Hybrid Light s pokročilou analýzou
Kamery Hikvision s technológiouInteligentné hybridné svetlo je najmodernejšie riešenie pre nočný dohľad, ktoré poskytujejasný obraz za všetkých svetelných podmienok. Inteligentné riadenie režimov umožňuje automatické prispôsobenie osvetlenia prostrediu.
Kombináciou režimufarebné,IR (infračervené žiarenie) ahybrid, kamery sa môžu dynamicky prepínať v závislosti od prítomnosti objektu a úrovne osvetlenia. V praxi to znamená, žeúplný prehľad, lepšia kontrola a spoľahlivosť - v tmavých uličkách aj na otvorenom priestranstve.
Pre inštalatéra to znamená menej kompromisov a jednoduchší výber zariadení pre rôzne aplikácie. Obraz zostáva vždy ostrý, detailný a použiteľný na analýzu, bez ohľadu na dennú dobu a podmienky.
Inteligentné hybridné svetlo znamená aj úsporu energie, lepšiu identifikáciu objektov a vyššiu spokojnosť zákazníkov - bez potreby manuálnej konfigurácie.
Aktívne odstrašovanie v kamerách Hikvision - čo robí?
Moderné aktívne odstrašujúce kamery Hikvision sú viac než len pasívne zaznamenávanie obrazu - predstavujú aktívnu ochranu, ktorákombinuje inteligentnú detekciu narušiteľa s okamžitou svetelno-akustickou reakciou, čo účinne odrádza narušiteľov od vstupu do monitorovaného priestoru.
Vďaka tomu je zabezpečenie proaktívnejšie: systém nielen zaregistruje udalosť, ale okamžite reaguje alarmom a svetelným signálom, čím sa zvyšuje šanca odradiť neželanú osobu skôr, ako dôjde ku krádeži, vandalizmu alebo vlámaniu.
H265+ HIKVISION
Najnovšia generácia produktov využíva novú revolučnú kompresnú technológiu H.265+ spoločnosti Hikvision, ktorá prináša ohromujúce úspory vo využívaní šírky pásma aj v nárokoch na úložisko. H265+ výrazne zlepšuje účinnosť kódovania znižuje nároky na šírku pásma až o 75 % v porovnaní s H264 a zaberá polovicu priestoru pre rovnaké množstvo videa. Dátový tok sa znižuje pri zachovaní vysokej kvality videa. H265+ znamená výraznú úsporu pri ukladaní záznamov.
Softvér iVMS
Softvér IVMS od spoločnosti HIKVISION je osvedčené riešenie na správu dohľadu, ktoré poskytuje rozsiahlu konfiguráciu prevádzky kamier a DVR a vzdialené zobrazenie v systémoch Windows, macOS a mobilných zariadeniach so systémami Android, iOS a Windows Phone. Okrem toho úložisko oficiálnych nástrojov HikVision obsahuje množstvo nástrojov, ktoré pomáhajú pri každodennej práci inštalatéra, projektanta a predajcu monitorovacích systémov.
Rozmery
Voliteľné príslušenstvo a príklad schémy inštalácie
Technické špecifikácie
| Model | DS-2CD2363G2P-LISU/SL (180°) |
| Snímač obrazu | 1/2,5" CMOS s progresívnym skenovaním |
| Maximálne rozlíšenie | 3632 × 1632 |
| Minimálne osvetlenie | Farba: 0,005 lux pri (F1,6, AGC zapnuté), 0 lux s osvetlením |
| Čas uzávierky | 1 s až 1/100 000 s |
| Deň a noc | Infračervený vypínací filter |
| Nastavenie uhla | Otočenie v horizontálnej rovine: 0° až 360°, naklonenie: 0° až 75°, otočenie: 0° až 360° |
| Objektív | |
| Typ objektívu | Objektív s pevnou ohniskovou vzdialenosťou, 2,8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť a zorné pole | 2,8 mm, horizontálne zorné pole 180°, vertikálne zorné pole 77° |
| Uchytenie objektívu | M12 |
| Typ clony | Trvalé |
| Clona | F1.6 |
| DORI | |
| DORI | 2.8 mm, D: 42 m, O: 16 m, R: 8 m, I: 4 m |
| Iluminátor | |
| Typ pomocného osvetlenia | IR, biele svetlo |
| Rozsah prídavného osvetlenia | Do 30 m |
| Inteligentné prídavné osvetlenie | Áno |
| IR vlnová dĺžka | 850 nm |
| Video | |
| Hlavný prúd | |
| 50 Hz | 20 snímok za sekundu (3632 × 1632) |
| 60 Hz | 20 snímok za sekundu (3632 × 1632) |
| Pomocný prúd | |
| 50 Hz | 20 snímok/s (1200 × 536, 960 × 432) |
| 60 Hz | 20 snímok/s (1200 × 536, 960 × 432) |
| Kompresia videa | Hlavný prúd: H.265+/H.265/H.264+/H.264, sekundárny prúd: H.265/H.264/MJPEG |
| Prenosová rýchlosť videa | 32 Kb/s až 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Profil Baseline, profil Main, profil High |
| Typ H.265 | Hlavný profil |
| Riadenie prietoku | CBR, VBR |
| Škálovateľné kódovanie videa (SVC) | Kódovanie H.264 a H.265 |
| Oblasť záujmu (ROI) | 1 pevná plocha pre hlavný prúd |
| Zvuk | |
| Typ zvuku | Mono zvuk |
| Kompresia zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/AAC-LC |
| Prenosová rýchlosť zvuku | 64 Kbps (G.711)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 až 160 Kbps (MP2L2)/16 až 64 Kbps (AAC-LC) |
| Vzorkovacia frekvencia zvuku | 8 kHz/16 kHz |
| Filtrovanie okolitého hluku | Áno |
| Sieť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, DHCP, DNS, HTTP, RTP, RTSP, RTCP, NTP, IPv4, IPv6, IGMP, UDP, QoS, FTP, SMTP |
| Simultánne živé monitorovanie | Až 6 kanálov |
| API | ONVIF (profil S, profil T, profil G), ISAPI, SDK |
| Používateľ/hosť | Až 32 používateľov; 3 úrovne používateľov: správca, operátor a používateľ |
| Zabezpečenie | Ochrana heslom, zložité heslo, vodoznak, základné a skrátené overovanie pre protokol HTTP, overovanie WSSE a skrátené overovanie pre rozhranie Open Network Video Interface, protokol bezpečnostných kontrol, overovanie hostiteľa (MAC adresa) |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Webový prehliadač | Náhľad v reálnom čase vyžadujúci doplnok: IE 11, Lokálna služba: Chrome 80+, Firefox 80+, Edge 89+ |
| Obrázok | |
| Nastavenia obrázkov | Režim otáčania, sýtosť, jas, kontrast, ostrosť, zosilnenie, vyváženie bielej, nastaviteľné prostredníctvom klientskeho softvéru alebo webového prehliadača |
| Prepínanie deň/noc | Deň, Noc, Auto, Plán |
| Široký dynamický rozsah (WDR) | 120 dB |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Vylepšenie obrazu | BLC, HLC, 3D DNR |
| Maska na ochranu súkromia | 4 programovateľné polygonálne masky súkromia |
| Rozhranie | |
| Rozhranie Ethernet | 1 ethernetový port RJ45 10 M/100 M s automatickým prispôsobením |
| Miestna pamäť | Vstavaný slot na pamäťovú kartu, podpora kariet microSD/microSDHC/microSDXC, do 512 GB |
| Zabudovaný mikrofón | Áno, 1 zabudovaný mikrofón |
| Zabudovaný reproduktor | Áno, 1 vstavaný reproduktor, maximálny príkon: 2 W, maximálna hladina akustického tlaku: 10 cm: 97 dB. |
| Zvuk | 1 vstup (line in), max. vstupná amplitúda: 3,3 Vpp, vstupná impedancia: 4,7 kΩ, typ rozhrania: nesymetrický; 1 výstup (line out), max. výstupná amplitúda: 3,3 Vpp, výstupná impedancia: 100 Ω, typ rozhrania: nesymetrický |
| Alarm | 1 vstup, 1 výstup (max. 12 VDC, 30 mA) |
| Tlačidlo Reset | Áno |
| Udalosť | |
| Základná udalosť | Detekcia pohybu (podpora spustenia poplachu určitými typmi objektov (človek a vozidlo)), poplach pri sabotáži videa, výnimka |
| Inteligentná udalosť | Detekcia prekročenia línie, detekcia narušenia (podpora spustenia poplachu určitými typmi objektov (človek a vozidlo)) |
| Odkaz | Prenos na FTP/pamäťovú kartu, odosielanie e-mailov, upozorňovanie monitorovacieho centra, spustenie nahrávania, spustenie zachytenia obrazu, zvukové varovanie, blikanie stroboskopickým svetlom |
| Všeobecné | |
| Napájanie | 12 VDC ± 25 %, 0,83 A, max. 10 W, koaxiálny napájací konektor Ø 5,5 mm, ochrana proti nesprávnej polarite, PoE: IEEE 802.3af, trieda 3, max. 11,5 W |
| Materiál | Základňa: kov, kryt: kov |
| Rozmery | Ø138,6 mm × 125 mm (Ø5,46" × 4,9") |
| Rozmery balenia | 170 mm × 170 mm × 160 mm (6,7" × 6,7" × 6,3") |
| Hmotnosť | Približne 808 g (1,781 lb.) |
| Hmotnosť s obalom | Približne 1050 g (2,315 lb.) |
| Podmienky skladovania | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkosť 95 % alebo menej (bez kondenzácie) |
| Uvedenie do prevádzky a prevádzkové podmienky | -30 °C až 60 °C (-22 °F až 140 °F). Vlhkosť 95 % alebo menej (bez kondenzácie) |
| Jazyk | Angličtina, turečtina, poľština, rumunčina, čeština, slovenčina, tradičná čínština, thajčina, vietnamčina, chorvátčina, slovinčina, srbčina, ukrajinčina |
| Všeobecné funkcie | Heartbeat, anti-banding, ochrana heslom, obnovenie hesla prostredníctvom e-mailu |
| Blikajúce svetlo | Model /SRB: červené a modré svetlo; model /SL: biele svetlo |
| Schválenia | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021 |
| Zabezpečenie | CB: IEC 62368-1: 2014+A11, CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017 |
| Životné prostredie | CE-RoHS: 2011/65/EÚ, WEEE: 2012/19/EÚ, REACH: nariadenie (ES) č. 1907/2006 |
| Úroveň bezpečnosti | IP67: IEC 60529-2013 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.29 kg |
| EAN: | 6936422195748 |
| Trieda úniku: | IP67 |
| Určené na živé vysielanie: | Áno |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.8 mm |
| IVS (inteligentná analýza obrazu): | Áno |
| Citlivosť snímača: | Farba: 0,005 Lux @ (F1,6, AGC ON),0 Lux so svetlom |
| Detekcia pohybu: | Áno |
| Onvif: | Áno |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Rozlíšenie: | 3632x1632 |
| Spotreba energie: | 11 |
| Vyváženie bielej: | Áno |
| Zvuk: | Áno |
| Aktuálna spotreba: | 11 |
| Objektív: | Multi |
| Uhol pohľadu: | 180° |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Ochrana súkromia: | Zóny ochrany súkromia |
| Typ snímača: | CMOS |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
