IP kamera Hikvision iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2,8–12 mm)
Kód: 72569Podrobný popis
IP kamera Hikvision iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2,8–12 mm)
Účel
- Vysoká kvalita obrazu v rozlíšení 4 MP
- Vynikajúca kvalita obrazu pri slabom osvetlení vďaka technológii DarkFighter 2.0
- Ostrý obraz aj pri silnom protisvetle vďaka technológii AWDR 150 dB
- Účinná kompresná technológia H.265+, ktorá šetrí šírku pásma a úložný priestor
- 5 video prúdov pre široké spektrum použitia
- Odolnosť voči vode a prachu podľa normy IP67, odolnosť voči vandalizmu podľa normy IK10 a odolnosť voči korózii podľa normy NEMA 4X
- Jasné zachytenie vozidiel a osôb pohybujúcich sa rôznymi rýchlosťami vďaka technológii ShotN
- Vysoká snímková frekvencia, až 2 MP pri 120 snímkach za sekundu a 4 MP pri 60 snímkach za sekundu
- Vstavaný ohrievač, ktorý zaisťuje jasný obraz aj počas dažďa alebo snehu
- Vstavaný senzor G na detekciu vibrácií
- Vstavaný merací prístroj napájania slúži na upozorňovanie na nesprávne napätie a zaznamenávanie historických štatistík napájania
APLIKÁCIA HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect poskytuje aj režim prihlásenia, v ktorom môžete spravovať svoje zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k zariadeniam pristupovať prostredníctvom sietí Wi-Fi, 3G alebo 4G.G
Hik-Partner Pro - diaľkové ovládanie IP kamier Hikvision
VďakaHik-Partner Pro, manažmentsieťové kamery Hikvision sa stáva rýchlym a pohodlným. Platforma umožňujevzdialené prehliadanie, konfigurácia a aktualizácia kamier bez fyzického zásahu do inštalácie.
Medzi dostupné funkcie patria:
- náhľad stavu videa a hovoru,
- diaľková zmena obrazu, detekcie a sieťových parametrov,
- aktualizácia firmvéru,
- analýza topológie a využitia šírky pásma,
- oznámenia technických porúch a alarmov.
Hik-Partner Pro poskytuje komplexný nástroj pre inštalatérov a správcov IP systémov, ktorý im umožňuje udržiavať vysokú kvalitu obrazu a stabilitu kamier na akomkoľvek mieste.
Hikvision DarkFighter - dohľad, ktorý sa nebojí tmy
DarkFighter je technológia nočného snímania od spoločnosti Hikvision, ktorá umožňuje zaznamenávať farebné a ostré snímky aj pri minimálnom osvetlení (približne 0,0003 luxu) bez potreby ďalšieho osvetlenia.
Ideálne na použitie tam, kdediskrétnosť aleboobmedzené osvetlenie- ako sú parkoviská, sklady, parky alebo priemyselné oblasti. Technológia predlžuje prevádzkový čas bez dodatočného osvetlenia, automaticky sa aktivuje len v prípade potreby.
DarkFighter predstavuje elegantnú kombináciu jasu, ostrosti a diskrétnosti - ideálnu na profesionálne nočné sledovanie.
Technológia Hikvision DarkFighter - dohľad, ktorý vidí v tme
DarkFighter je pokročilá technológia spoločnosti na spracovanie obrazuHikvisionnavrhnuté na efektívne monitorovanie pri veľmi slabom osvetlení. Kamery série DarkFighter zaznamenávajúfarebný a jasný obraz aj v nocibez potreby intenzívneho vonkajšieho osvetlenia.
- Vysoká citlivosť - detekcia obrazu pri minimálnych úrovniach osvetlenia (aj pod 0,005 luxu),
- Svetelný objektív (napr. F1,0/F1,2) - umožňuje väčší tok svetla do snímača,
- Veľký obrazový snímač (napr. 1/1,8") - viac detailov a menej šumu,
- Pokročilé algoritmy redukcie šumu a WDR - lepší kontrast a detaily v náročných podmienkach.
DarkFighter je osvedčeným riešením pre náročné videosystémy, kde je rozhodujúca kvalita nočného obrazu.
H265+ HIKVISION
Najnovšia generácia produktov využíva novú revolučnú kompresnú technológiu H.265+ spoločnosti Hikvision, ktorá prináša ohromujúce úspory vo využívaní šírky pásma aj v nárokoch na úložisko. H265+ výrazne zlepšuje účinnosť kódovania znižuje nároky na šírku pásma až o 75 % v porovnaní s H264 a zaberá polovicu priestoru pre rovnaké množstvo videa. Dátový tok sa znižuje pri zachovaní vysokej kvality videa. H265+ znamená výraznú úsporu pri ukladaní záznamov.
Softvér iVMS
Softvér IVMS od spoločnosti HIKVISION je osvedčené riešenie na správu dohľadu, ktoré poskytuje rozsiahlu konfiguráciu prevádzky kamier a DVR a vzdialené zobrazenie v systémoch Windows, macOS a mobilných zariadeniach so systémami Android, iOS a Windows Phone. Okrem toho úložisko oficiálnych nástrojov HikVision obsahuje množstvo nástrojov, ktoré pomáhajú pri každodennej práci inštalatéra, projektanta a predajcu monitorovacích systémov.
Merania
Voliteľné príslušenstvo
Technické špecifikácie
| Model | iDS-2CD7A46G2-IZHSY (2,8–12 mm) |
| Snímač obrazu | 1/1,8" CMOS s progresívnym skenovaním |
| Maximálne rozlíšenie | 2688 × 1520 |
| Min. osvetlenie | Svetlosť: 0,0005 lux pri (F1,2, AGC zapnuté), čiernobiely režim: 0,0001 lux pri (F1,2, AGC zapnuté), čiernobiely režim: 0 lux s zapnutým IR |
| Čas otvorenia uzávierky | 1 s až 1/100 000 s |
| Deň a noc | Filter blokujúci infračervené žiarenie, modul z modrého skla (menšie odrazy) |
| Objektív | |
| Ohnisková vzdialenosť a zorné pole | 2,8–12 mm, horizontálne zorné pole 106°–41,8°, vertikálne zorné pole 55,4°–23,6°, diagonálne zorné pole 130°–48,1° |
| Zameranie | Automatická, poloautomatická, ručná |
| Typ clony | P-iris |
| Clona | 2,8 až 12 mm, F1,38 až F2,53 |
| DORI | |
| DORI, široký, 2,8 až 12 mm | D (detekcia): 60 m, O (pozorovanie): 23,8 m, R (rozpoznávanie): 12 m, I (identifikácia): 6 m |
| DORI, teleobjektív, 2,8 až 12 mm | D (detekcia): 151,7 m, O (pozorovanie): 60,2 m, R (rozpoznávanie): 30,3 m, I (identifikácia): 15,2 m |
| Iluminátor | |
| Pomocné svetlo | IR |
| Rozsah svetla posilňovača | 2,8 až 12 mm: dosah 60 m |
| Inteligentné asistenčné svetlo | Áno |
| IR vlnová dĺžka | 850 nm |
| Otvorená platforma umelej inteligencie | |
| Špecifikácia modelu | Až 4 modely |
| Typ modelu | Detekčný model, klasifikačný model, kombinovaný model (detekčný a klasifikačný model) |
| Video | |
| Hlavný prúd, režim monitorovania, 50 Hz | Až 50 snímok za sekundu (2688 × 1520, 1280 × 720), až 100 snímok za sekundu (1920 × 1080) |
| Hlavný prúd, režim monitorovania, 60 Hz | Až 60 snímok za sekundu (2688 × 1520, 1280 × 720), až 120 snímok za sekundu (1920 × 1080) |
| Poznámky k vysokému počtu snímok | Vysoká snímková frekvencia je podporovaná iba v režime monitorovania |
| Hlavný prúd, inteligentný režim, 50 Hz | 25 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Hlavný prúd, inteligentný režim, 60 Hz | 30 fps (2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720) |
| Podstrumień, 50 Hz | 25 fps (1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480) |
| Podprúd, 60 Hz | 30 fps (1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480) |
| Tretí prúd, 50 Hz | 25 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480) |
| Tretí prúd, 60 Hz | 30 fps (1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480) |
| Štvrtý prúd, 50 Hz | 25 snímok za sekundu (704 × 576, 640 × 480) |
| Štvrtý prúd, 60 Hz | 30 snímok za sekundu (704 × 480, 640 × 480) |
| Piaty prúd, 50 Hz | 25 snímok za sekundu (704 × 576, 640 × 480) |
| Piaty prúd, 60 Hz | 30 snímok za sekundu (704 × 480, 640 × 480) |
| Kompresia videa, hlavný prúd | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Kompresia videa, podprúd | H.265/H.264/MJPEG |
| Kompresia videa, tretí prúd | H.265/H.264 |
| Kompresia videa, štvrtý prúd | H.265/H.264/MJPEG |
| Kompresia videa, piaty prúd | H.265/H.264/MJPEG |
| Prenosová rýchlosť videa | 32 Kb/s až 8 Mb/s |
| Typ H.264 | Základný profil, hlavný profil, vysoký profil |
| Typ H.265 | Hlavný profil |
| Riadenie šírky pásma | CBR/VBR |
| Škálovateľné kódovanie videa (SVC) | Kódovanie H.264 a H.265 |
| ROI | 4 pevné oblasti pre každý prúd |
| Orezávanie cieľa | Áno |
| e-PTZ | Obsluha hliadky a automatického sledovania |
| Zvuk | |
| Typ zvuku | Mono zvuk |
| Kompresia zvuku | G.711/G.722.1/G.726/MP2L2/PCM/MP3/AAC-LC |
| Prenosová rýchlosť zvuku | 64 Kbps (G.711ulaw/G.711alaw)/16 Kbps (G.722.1)/16 Kbps (G.726)/32 až 192 Kbps (MP2L2)/8 až 320 Kbps (MP3)/16 až 64 Kbps (AAC-LC) |
| Vzorkovacia frekvencia zvuku | 8 kHz/16 kHz/32 kHz/48 kHz |
| Filtrovanie environmentálneho hluku | Áno |
| Sieť | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, SRTP, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4, IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Simultánne živé monitorovanie | Až 20 kanálov |
| API | ISAPI, SDK, ISUP, OTAP, ONVIF (profil S, profil G, profil T, profil M) |
| Používateľ/hostiteľ | Až 32 používateľov |
| Úrovne používateľov | 3 používateľské úrovne: administrátor, operátor a používateľ |
| Zabezpečenie | Ochrana heslom, komplexné heslo, šifrovanie HTTPS, 802.1X (EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5), vodoznak, filter IP adries, základné overovanie a overovanie HTTP/HTTPS, WSSE a šifrované overovanie pre Open Network Video Interface, RTP/RTSP cez HTTPS, nastavenie časového limitu auditu, protokol bezpečnostného auditu, TLS 1.2, TLS 1.3, TPM 2.0 (FIPS 140-2 Level 2), AES128/256 |
| Sieťová pamäť | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatické dopĺňanie siete (ANR) – v kombinácii s vysokokvalitnou pamäťovou kartou Hikvision je podporované šifrovanie pamäťových kariet a detekcia stavu |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Webový prehliadač | Na zobrazenie náhľadu v reálnom čase je potrebný doplnok: IE 10, IE 11; náhľad v reálnom čase bez doplnku: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+, Safari 11+; lokálna služba: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+, Edge 89+ |
| Mobilná komunikácia | |
| Štandard | Neuplatňuje sa |
| Frekvencia | Neuplatňuje sa |
| Typ karty SIM | Neuplatňuje sa |
| Obrázok | |
| Prepínanie parametrov obrazu | Áno |
| Nastavenia obrázkov | Režim chodby, sýtosť, jas, kontrast, ostrosť, vyváženie bielej, AGC, možnosť nastavenia prostredníctvom klientskeho softvéru alebo webového prehliadača |
| Prepínač deň/noc | Deň, Noc, Automatický, Plán, Spúšťanie alarmu |
| WDR (široký dynamický rozsah) | 150 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR, korekcia skreslenia, redukcia hmly |
| Maska na ochranu súkromia | 8 programovateľných polygonálnych masiek súkromia |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Grafika v obraze | Obrázok LOGO je možné vložiť do videa vo formáte BMP s rozlíšením 128 × 128 a 24-bitovou hĺbkou farieb |
| Stabilizácia obrazu | EIS |
| Rozhranie | |
| Video výstup | Kompozitný výstup 1 Vp-p (75 Ω/CVBS) (len na účely ladenia) |
| Rozhranie Ethernet | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M, samoadaptívny ethernetový port |
| Slot na pamäťovú kartu | Vstavaný slot na pamäťové karty, podpora kariet microSD/microSDHC/microSDXC, až do 1 TB |
| Alarm | 2 vstupy, 2 výstupy (max. 24 VDC/24 VAC, 1 A) |
| Zvukový vstup | 1 linkový vstup, konektor 3,5 mm, tri kontakty, maximálna amplitúda vstupu: 3,3 Vpp, vstupná impedancia: 4,7 kΩ, typ rozhrania: nesymetrické |
| Zvukový výstup | 1 linkový výstup, konektor 3,5 mm, tri kontakty, maximálna amplitúda výstupu: 3,3 Vpp, výstupná impedancia: 100 Ω, typ rozhrania: nesymetrický, mono zvuk |
| RS-485 | 1 RS-485 (poloduplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, s automatickým prispôsobením) |
| Obnovenie | Áno |
| Napájanie rozhrania | 12 VDC, max. 100 mA |
| Podujatia | |
| Základné udalosti | Detekcia pohybu (podpora spustenia alarmu na základe určitých typov cieľov: osoba a vozidlo), videoalarm pri sabotáži, výnimky (odpojenie od siete, konflikt IP adries, neoprávnené prihlásenie, nesprávne reštartovanie, zaplnený pevný disk, chyba pevného disku), diagnostika kvality videa, detekcia vibrácií |
| Inteligentné udalosti | Detekcia zmeny scény, detekcia zvukových výnimiek, detekcia straty zaostrenia |
| Odkaz | Prenos na server FTP/NAS/pamäťovú kartu, upozornenie do monitorovacieho centra, odosielanie e-mailov, aktivácia alarmového výstupu, nahrávanie na základe spúšťača, zachytenie spúšťača, zvukové upozornenie |
| Funkcie hlbokého učenia | |
| Detekcia viacerých objektov | Podpora súčasnej detekcie a zachytenia ľudského tela, tváre a vozidla |
| Rysy tváre | 7 rôznych čŕt tváre |
| Vlastnosti ľudského tela | 13 rôznych vlastností ľudského tela |
| Funkcie vozidla | 2 funkcie vozidla |
| Počítanie cieľov | Podpora počítania objektov prekračujúcich čiaru podľa typu, vrátane ľudského tela, nemotorového vozidla a motorového vozidla |
| Dynamická mozaiková maska | Podporované stránky |
| Snímanie tváre | |
| Súčasná detekcia tváre | Až 120 tvárí naraz |
| Registrácia tváre | Až 40 záberov tváre na jeden snímok |
| Nahrávanie fotografií tváre | Až 10 záberov tváre za sekundu |
| Rozsah odchýlky tváre | Doľava a doprava od -60° do 60° |
| Rozsah sklonu tváre | Hore a dole od -30° do 30° |
| Nahrávanie fotografií | Nahrávanie fotografií tvárí na pozadí a s uzavretými očami |
| Režimy snímania | Najlepší záber a rýchly záber |
| Dynamická mozaiková maska | Podporované stránky |
| Črty tváre | 7 funkcií tváre |
| Porovnanie tváre | |
| Databázy tvárí | Až 10 knižníc tvárí |
| Počet tvárí v knižnici | 30 000 tvárí pre každú knižnicu |
| Celkový počet tvárí | 150 000 tvárí |
| Šifrovanie knižnice tvárí | Podporované stránky |
| Počítanie osôb | |
| Viacrozmerné počítanie ľudí | Podporované stránky |
| Údaje o pohybe osôb | Funkcia počítania, zobrazovania a exportu údajov o pohybe osôb týkajúcich sa vstupu, výstupu a prechodu; údaje sa ukladajú do flash pamäte |
| Prenos údajov | Podpora prenosu v reálnom čase a podľa štatistického cyklu |
| Správy | Denné, týždenné, mesačné alebo ročné |
| Dynamická deduplikácia | Založené na porovnaní fotografií tvárí; možnosť filtrovania cieľa pomocou tých istých vlastných obrázkov tvárí, tých istých atribútov alebo filtrovania opakujúcich sa nesprávnych cieľov v nastavenom časovom intervale |
| Deduplikácia funkcií tváre | Podporované stránky |
| Dopĺňanie údajov o prietokoch | Podporované stránky |
| Správa fronty | |
| Oblasti detekcie | Až 8 detekčných zón a nezávislý časový plán aktivácie a spôsob prepojenia |
| Režimy detekcie | 2 režimy: regionálne usporiadanie osôb do radov, detekcia čakacej doby |
| Správy | Porovnanie výkonnosti rôznych čakacích radov a zobrazenie meniaceho sa stavu jedného čakacieho radu |
| Export údajov | Podpora exportu surových údajov na ďalšiu analýzu |
| Prenos údajov | Podpora prenosu údajov v reálnom čase a plánovaného prenosu údajov |
| Regionálne usporiadanie ľudí do radov | 4 podmienky spustenia alarmu: väčšia ako prahová hodnota, menšia ako prahová hodnota, rovná prahovej hodnote, nerovná prahovej hodnote |
| Zistenie doby čakania | 1 podmienka spustenia alarmu: väčšia ako prahová hodnota |
| Teplotná mapa | |
| Popis | Grafické znázornenie návštev na základe výpočtu počtu osôb alebo dĺžky pobytu v nakonfigurovanej oblasti |
| Typy správ | Teplotná mapa priestoru a líniový graf teplotnej mapy času |
| Ochrana perimetra | |
| Funkcie | Prekročenie hranice, prekročenie hranice, vstup do regiónu, opustenie regiónu |
| Typy cieľov | Podpora spúšťania poplachu určitými typmi cieľov: ľudia a vozidlá |
| Súvisiace udalosti | Spracovanie spustenia alarmu prostredníctvom prepojených udalostí |
| Detekcia ochranných prílb | |
| Súčasná detekcia | Až 30 ľudských cieľov súčasne |
| Oblasti | Až 4 oblasti krytia |
| Metadáta | Detekcia narušenia, detekcia prekročenia čiary, detekcia vstupu do oblasti, detekcia výstupu z oblasti, rozpoznávanie tvárí, detekcia viacerých cieľov |
| Počítanie osôb v zóne | |
| Oblasti detekcie | Až 8 detekčných zón a nezávislý časový plán aktivácie a spôsob prepojenia |
| Režimy detekcie | 3 režimy: detekcia hustoty osôb, detekcia výnimiek v počte osôb, detekcia výnimiek v čakacej dobe |
| Parametre | Časy výnimočných alarmov, interval alarmu, oneskorenie prvého alarmu |
| Vyhľadávanie počtu osôb | Služba vyhľadávania počtu osôb v reálnom čase |
| Detekcia nahromadenia osôb | Spravovanie naplánovaného odosielania, odosielania zmien v počte osôb, odosielania úrovne preťaženia |
| Zisťovanie výnimiek v počte osôb | 6 podmienok spustenia poplachu: väčšia ako prah A, menšia ako prah A, rovná prahu A, nerovná prahu A, väčšia ako prah A a menšia ako prah B, menšia ako prah A alebo väčšia ako prah B (prah A by mal byť menší ako prah B) |
| Detekcia výnimiek v čase čakania | Podporuje 3 podmienky spustenia alarmu |
| Detekcia zapnutia/vypnutia prevádzky | |
| Detekčné oblasti | Až 8 detekčných zón a nezávislý časový plán aktivácie a spôsob prepojenia |
| Režimy detekcie | 2 režimy: detekcia neprítomnosti, detekcia strážnej služby |
| Parametre | Službukonajúca osoba, dĺžka neprítomnosti |
| Všeobecné | |
| Napájanie, konektor | Trojžilová svorkovnica |
| Napájanie 12 VDC | 12 V DC ± 20 %, 1,88 A, max. 22,56 W |
| Napájanie 24 VAC | 24 VAC ± 20 %, 1,57 A, max. 21,5 W |
| PoE | IEEE 802.3at, typ 2, trieda 4, od 42,5 V do 57 V, od 0,53 A do 0,4 A, max. 22,6 W |
| Materiál | Telo z hliníkovej zliatiny |
| Rozmery | Model s označením -Y: Ø140 mm × 377,4 mm (Ø5,5" × 14,9"), bez označenia -Y: Ø144,1 mm × 374,7 mm (Ø5,7" × 14,8") |
| Rozmery balenia | 425 mm × 190 mm × 180 mm (16,7" × 7,5" × 7,1") |
| Hmotnosť | Približne 2170 g (4,78 lb) |
| Hmotnosť s obalom | Približne 3275 g (7,22 lb) |
| Podmienky skladovania | -40 °C až 65 °C (-40 °F až 149 °F), vlhkosť 95 % alebo menej (bez kondenzácie) |
| Prevádzkové podmienky a podmienky uvedenia do prevádzky | -40 °C až 65 °C (-40 °F až 149 °F), vlhkosť 95 % alebo menej (bez kondenzácie) |
| Jazyky | 33 jazykov: angličtina, ruština, estónčina, bulharčina, maďarčina, gréčtina, nemčina, taliančina, čeština, slovenčina, francúzština, poľština, holandčina, portugalčina, španielčina, rumunčina, dánčina, švédčina, nórčina, fínčina, chorvátčina, slovinčina, srbčina, turečtina, kórejčina, tradičná čínština, thajčina, vietnamčina, japončina, lotyština, litovčina, portugalčina (Brazília), ukrajinčina |
| Všeobecné funkcie | Heartbeat, anti-banding, možnosť obnovenia hesla, zrkadlenie, ochrana heslom, protokol udalostí (flash log) |
| Ohrievač | Áno |
| Zníženie hmly | Áno |
| Správa zariadení | Podpora pridania poplachovej skrinky (DS-FM2466) do siete LAN s cieľom rozšíriť systém o 6 dodatočných rozhraní pre vstupné a výstupné poplachové signály |
| Schválenie | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN IEC 61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019+A2:2021; RCM: AS/NZS CISPR 32 2015; IC: ICES-003: vydanie 7; KC: KN32: 2015, KN 35: 2015 |
| Zabezpečenie | CB: IEC 62368-1: 2014+A11; CE-LVD: EN 62368-1: 2014/A11: 2017; BIS: IS 13252 (časť 1): 2010/IEC 60950-1: 2005; LOA: IEC/EN 60950-1 |
| Životné prostredie | CE-RoHS: 2011/65/EÚ; WEEE: 2012/19/EÚ; REACH: nariadenie (ES) č. 1907/2006 |
| Ochrana | IP67: IEC 60529-2013, IK10: IEC 62262:2002 |
| Ochrana proti korózii | NEMA 4X (NEMA 250-2018) |
| Automobilový priemysel a železničná doprava | EN 50121-4 |
| Iné | Bez PVC |
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.46 kg |
| EAN: | 6942160464152 |
| Ochrana súkromia: | Zóny ochrany súkromia |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
