IP kamera HIKVISION iDS-2CD7D87G0-XS (2,8 mm) (O-STD)
Kód: 46000Podrobný popis
IP kamera HIKVISION iDS-2CD7D87G0-XS (2,8 mm) (O-STD)
Pevne umiestnená kupolová sieťová kamera DarkfighterS DeepinView 8 MP
- Podpora platformy Hikvision Embedded Open Platform (HEOP) a možnosť inštalácie aplikácií tretích strán
- Podporuje výpočtový výkon 1,5 Tops, 40 MB systémovej pamäte, 350 MB inteligentnej pamäte RAM a 1 GB pamäte eMMC na zdieľanie zdrojov.
- Vysokokvalitný obraz s rozlíšením 8 MP
- Vynikajúci výkon pri slabom osvetlení vďaka technológii DarkFighterS
- Jasné zobrazenie pri silnom podsvietení vďaka technológii WDR 120 dB
- Efektívna kompresná technológia H.265+ šetrí šírku pásma a priestor
- 5 prúdov, ktoré spĺňajú požiadavky širokej škály použití
- Odolnosť voči vode a prachu (IP67) a vandalizmu (IK10)
Guanlan Veľká umelá inteligencia v kamerách Hikvision
Zariadenia založené na výkonných neurónových sieťach s veľkým modelom, ktoré sú navrhnuté na maximálnu presnosť a účinnosť pri analýze obrazu v reálnom čase. Najnovšie riešenia AI umožňujú nielen okamžitú detekciu hrozieb a identifikáciu objektov, ale aj výrazné zníženie počtu falošných poplachov a zvýšenie účinnosti bezpečnostných systémov. Vďaka tejto technológii je možné dosiahnuť vyššiu úroveň kontroly a bezpečnosti pri súčasnom znížení prevádzkových nákladov.
DarkFighterX Hikvision - Farebný obraz aj v úplnej tme
K väčšine incidentov, ktoré si vyžadujú sledovanie, dochádza po zotmení, keď tradičné kamery strácajú detaily alebo zachytávajú len čiernobiely obraz. TechnológiaDarkFighterX od spoločnosti Hikvision je odpoveďou na tieto obmedzenia. Umožňuje získaťjasný a farebný obraz aj pri slabom osvetlení - nepretržite.
Kamery DarkFighterX používajúinovatívny dizajn s dvoma senzormi - jeden je zodpovedný za zachytávanie infračerveného svetla a druhý za farby viditeľné ľudským okom. Tieto dva obrazy sa skombinujú a vytvoriaplnofarebné, jasné a detailné videozáznamyčo umožňuje lepšiu identifikáciu osôb, vozidiel alebo udalostí, a to aj v noci.
Je ideálnym riešením všade tam, kde je dôležitý detail: na parkoviskách, v mestách, priemyselných zariadeniach alebo v obvodových bezpečnostných systémoch. Technológia DarkFighterX poskytujejasný obraz bez ohľadu na svetelné podmienky - bez kompromisov.
Hikvision DeepinViewX - nová generácia kamier s umelou inteligenciou
Séria DeepinViewX sú inteligentné kamery od spoločnosti Hikvision založené na veľkorozmerných modeloch umelej inteligencie Guanlan - veľkorozmerných modeloch umelej inteligencie schopných pokročilej analýzy obrazu. Výsledkom je, že kamery poskytujú oveľa efektívnejšiu detekciu objektov, minimalizujú falošné poplachy až o viac ako 90 % a znižujú počet opakujúcich sa udalostí približne o 50 %. Pri vybraných modeloch sa rozsah dennej analýzy obrazu zvýšil na približne dvojnásobok rozsahu štandardných kamier s umelou inteligenciou, čo umožňuje chrániť väčšie oblasti s menším počtom zariadení. Kamery tiež využívajú technológie AI-ISP a DarkFighter 2.0, ktoré poskytujú jasný obraz za všetkých svetelných podmienok.
Zariadenia AI Guanlan - nová úroveň inteligencie v bezpečnostných systémoch
Zariadenia Hikvision vybavené modelmi umelej inteligencie Guanlan využívajú rozsiahle základné modely, modely vetiev a úloh, ktoré umožňujú pokročilú analýzu videa, zvuku a multimodálnych údajov. Vďaka spracovaniu priamo v zariadení (edge) a hybridnému spracovaniu (edge-cloud) poskytujú vyšší výkon, menšie zaťaženie siete a vyššiu spoľahlivosť systému.
Technológia AI spoločnosti Guanlan umožňuje:
- presnejšie rozpoznávanie objektov, vozidiel a správania,
- zníženie falošných poplachov až o viac ako 90 %,
- vyhľadávanie videozáznamov pomocou dotazov v prirodzenom jazyku,
- integrácia rôznych riešení - od termokamier DeepinViewX a HeatPro až po NVR AcuSeek a systémy Checkpoint na inteligentné riadenie prevádzky.
Zariadenia Guanlan s umelou inteligenciou tak ponúkajú účinnejšiu ochranu perimetra, rýchlejší prevádzkový výkon a väčšiu flexibilitu pri nasadení v zariadeniach so zvýšenými bezpečnostnými požiadavkami.
Používanie systému Hikvision DeepinViewX v náročných zariadeniach
Kamery DeepinViewX sú ideálne na:
- ochrana perimetra veľkých priemyselných závodov a skladov,
- monitorovanie zariadení kritickej infraštruktúry (elektrárne, prístavy, terminály),
- zabezpečenie areálov, parkovísk a otvorených priestranstiev,
- mestské kamerové systémy, kde je dôležitý veľký dosah detekcie a minimalizácia falošných poplachov.
Pokročilé funkcie AI umožňujú rýchlu identifikáciu incidentov, znižujú náklady na údržbu systému a zvyšujú účinnosť zabezpečenia.
APLIKÁCIA HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect poskytuje aj režim prihlásenia, v ktorom môžete spravovať svoje zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k zariadeniam pristupovať prostredníctvom sietí Wi-Fi, 3G alebo 4G.G
Softvér iVMS
Softvér IVMS od spoločnosti HIKVISION je osvedčené riešenie na správu dohľadu, ktoré poskytuje rozsiahlu konfiguráciu prevádzky kamier a DVR a vzdialené zobrazenie v systémoch Windows, macOS a mobilných zariadeniach so systémami Android, iOS a Windows Phone. Okrem toho úložisko oficiálnych nástrojov HikVision obsahuje množstvo nástrojov, ktoré pomáhajú pri každodennej práci inštalatéra, projektanta a predajcu monitorovacích systémov.
Rozmery
Montáž
Technické špecifikácie
| Model | iDS-2CD7D87G0-XS (2,8 mm) |
| Snímač obrazu | 1/1,8" CMOS, progresívne skenovanie |
| Maximálne rozlíšenie | 3840 × 2160 |
| Min. osvetlenie | Farba: 0,0005 lux pri F1,0, AGC zapnuté; čiernobiele: 0,0001 lux pri F1,0, AGC zapnuté; 0 lux so zapnutým IR |
| Čas otvorenia uzávierky | 1 s až 1/100 000 s |
| Deň / noc | IR-odrezávací filter, modul Blue Glass obmedzujúci efekt ghostingu |
| Nastavenie polohy kamery | Otočenie: 0°–355°; naklonenie: 0°–75°; rotácia: 0°–355° |
| CIEĽ | |
| Ohnisková vzdialenosť a zorné pole 2,8 mm | Vodorovne: 108,8°; zvislé: 56,4°; uhlopriečka: 134,3° |
| Typ clony | Trvalé |
| Clona | F1.0 |
| DORI | |
| DORI 2,8 mm | D: 89,2 m; O: 35,4 m; R: 17,8 m; I: 8,9 m |
| OSVETLENIE | |
| Pomocné svetlo | Hybridné: IR a biele svetlo |
| Rozsah svetla posilňovača | Do 40 m |
| Inteligentné doplnkové svetlo | Áno |
| IR vlnová dĺžka | 850 nm |
| HEOP | |
| Otvorené zdroje | Pamäť: 40 MB; Smart RAM: 350 MB; eMMC: 1 GB |
| Spracovateľský výkon | 1.5 TOPS |
| Otvorené príležitosti | HEOP 2.0 OpendevSDK |
| Frameworky pre hlboké učenie | Caffe, TensorFlow, PaddlePaddle, ONNX |
| Programovací jazyk | C++ |
| VIDEO | |
| Hlavný prúd 50 Hz | 25 snímok/s: 3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| Hlavný prúd 60 Hz | 30 snímok za sekundu: 3840 × 2160, 3072 × 1728, 2560 × 1440, 1920 × 1080, 1280 × 720 |
| 50 Hz substream | 25 snímok/s: 704 × 576, 640 × 480 |
| 60 Hz substream | 30 snímok/s: 704 × 480, 640 × 480 |
| Tretí prúd 50 Hz | 25 snímok/s: 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 |
| Tretí prúd 60 Hz | 30 snímok za sekundu: 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 480, 640 × 480 |
| Štvrtý prúd 50 Hz | 25 snímok/s: 704 × 576, 640 × 480 |
| Štvrtý prúd 60 Hz | 30 snímok/s: 704 × 480, 640 × 480 |
| Piaty prúd 50 Hz | 25 snímok/s: 704 × 576, 640 × 480 |
| Piaty prúd 60 Hz | 30 snímok/s: 704 × 480, 640 × 480 |
| Kompresia videa | Hlavný: H.265/H.264/H.264+/H.265+; vedľajší prúd: H.265/H.264/MJPEG; tretí: H.265/H.264; štvrtý a piaty: H.265/H.264/MJPEG |
| Dátový tok videa | 32 Kb/s až 16 Mb/s |
| Typ H.264 | Základný profil, hlavný profil, vysoký |
| Typ H.265 | Hlavný profil |
| Kontrola prenosovej rýchlosti | CBR/VBR |
| SVC | H.264 a H.265 |
| Orezávanie cieľa | Áno |
| ROI | 4 pevné oblasti pre každý prúd |
| AUDIO | |
| Typ zvuku | Mono |
| Kompresia zvuku | G.711, G.722.1, G.726, MP2L2, PCM, MP3, AAC-LC |
| Dátový tok zvuku | 64 Kb/s G.711; 16 Kb/s G.722.1; 16 Kb/s G.726; 32–192 Kb/s MP2L2; 8–320 Kb/s MP3; 16–64 Kb/s AAC-LC |
| Vzorkovacia frekvencia | 8 / 16 / 32 / 44,1 / 48 kHz |
| Filtrovanie environmentálneho hluku | Áno |
| SIEŤ | |
| Protokoly | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, SFTP, DHCP, DNS, DDNS, SRTP, RTP, RTSP, RTCP, PPPoE, NTP, UPnP, SMTP, SNMP, IGMP, 802.1X, QoS, IPv4/IPv6, UDP, Bonjour, SSL/TLS, ARP, WebSocket, WebSockets |
| Simultánne živé monitorovanie | Až 20 kanálov |
| API | Open Network Video Interface: profily S, G, T; ISAPI, SDK, ISUP |
| Používatelia | Až 32 používateľov; správca, operátor, používateľ |
| Zabezpečenie | Ochrana heslom, HTTPS, 802.1X, EAP-TLS, EAP-LEAP, EAP-MD5, vodoznak, filtrovanie IP, WSSE, RTP/RTSP cez HTTPS, protokol auditu, TLS 1.2, TLS 1.3 |
| Sieťová pamäť | NAS NFS, SMB/CIFS, ANR, šifrovanie pamäťových kariet a kontrola stavu kompatibilných kariet Hikvision |
| Zákazník | iVMS-4200, Hik-Connect |
| Prehliadač | IE 10/11 s doplnkom; Chrome 57.0 a novšie, Firefox 52.0 a novšie bez doplnku |
| OBRÁZOK | |
| Prepínanie parametrov obrazu | Áno |
| Nastavenia obrázkov | Sýtosť, jas, kontrast, ostrosť, AGC, vyváženie bielej |
| Prepínač deň/noc | Deň, Noc, Auto, Časový plán, Spustenie alarmu, Spustenie videa |
| WDR | 120 dB |
| Vylepšená kvalita obrazu | BLC, HLC, 3D DNR, odmrazovanie |
| Maska na ochranu súkromia | 8 programovateľných polygonálnych masiek |
| Grafika v obraze | Logo vo formáte BMP 24-bit, max. 128 × 128 |
| Stabilizácia obrazu | EIS |
| INTERFACE | |
| Ethernet | 1 × RJ-45 10/100 Mbps, samoaplikačný port |
| Pamäťová karta | microSD/microSDHC/microSDXC do 1 TB |
| Alarm | 1 vstup, 1 výstup, 12 VDC, 30 mA |
| Zvuk | 1 linkový vstup 3,3 Vpp, 4,7 kΩ; 1 linkový výstup 3,3 Vpp, 100 Ω; mono |
| RS-485 | 1 × RS-485, poloduplex, HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, s automatickým prispôsobením |
| Obnovenie | Áno |
| Napájanie rozhrania | 12 VDC, max. 100 mA |
| UDALOSTI | |
| Základné udalosti | Detekcia pohybu, sabotáž videa, diagnostika kvality obrazu, prerušenie sieťového pripojenia, konflikt IP adries, neoprávnené prihlásenie, nesprávny reštart, zaplnenie alebo chyba disku, detekcia vibrácií |
| Inteligentná udalosť | Zmena scény, zvukové výnimky, strata zaostrenia |
| Prepojenie udalostí | FTP/NAS/pamäťová karta, monitorovacie centrum, e-mail, výstup poplachu, nahrávanie, zachytávanie obrazu, zvukové upozornenie |
| HLBOKÉ UČENIE | |
| Snímanie tváre | Až 60 tvárí naraz; otočenie -60°–60°; naklonenie -30°–30°; fotografia tváre s pozadím a detail tváre |
| Počítanie osôb | Počítanie osôb prekračujúcich čiaru, vstupov a výstupov; ukladanie údajov do flash pamäte; údaje v reálnom čase; export a cyklické odosielanie |
| Rozsah detekcie pri počítaní osôb | Otáčanie -60°–60°; naklonenie -30°–30° |
| Správa fronty | Až 8 zón; regionálne usporiadanie ľudí do radov a detekcia čakacej doby; správy a export údajov |
| Podmienky vyhlásenia poplachu na lanovke | Väčší, menší, rovnaký alebo odlišný od prahu; čakacia doba väčšia ako prah |
| Teplotná mapa | Teplotná mapa počtu osôb alebo dĺžky pobytu; priestorová mapa a líniový graf |
| Ochrana perimetra | Prekročenie hranice, vniknutie, vstup a výstup z regiónu; klasifikácia osôb a vozidiel |
| Metadáta | Vniknutie, prekročenie hranice, vstup do regiónu, výstup z regiónu |
| Detekcia zapnutia/vypnutia prevádzky | Až 8 zón; detekcia neprítomnosti a služieb; nastavenie osoby na službe a dĺžky neprítomnosti |
| VŠEOBECNÉ | |
| Napájanie | 12 V DC ±20 %, 0,85 A, max. 10,2 W |
| PoE | IEEE 802.3af, typ 1, trieda 3; 36–57 V; 0,3–0,17 A; max. 10,2 W |
| Materiál | Telo z hliníkovej zliatiny |
| Rozmery | Ø97,6 × 121,5 mm |
| Rozmery balenia | 150 × 150 × 141 mm |
| Hmotnosť | Približne 620 g |
| Hmotnosť s obalom | Približne 805 g |
| Teplota skladovania | -30 °C až 60 °C; vlhkosť ≤ 95 %, bez kondenzácie |
| Prevádzková teplota | -30 °C až 60 °C; vlhkosť ≤ 95 %, bez kondenzácie |
| Jazyky | 33 jazykov, vrátane poľštiny, angličtiny, nemčiny, francúzštiny, španielčiny, taliančiny, ukrajinčiny a ďalších |
| Všeobecné funkcie | Heartbeat, anti-banding, reset hesla, zrkadlenie, ochrana heslom, protokol udalostí |
| SCHVÁLENIA | |
| EMC | CE-EMC: EN 55032:2015+A1:2020, EN 61000-3-2:2019, EN 61000-3-3:2013+A1:2019; RCM: AS/NZS CISPR 32:2015; IC: ICES-003, vydanie 7; KC: KN32:2015, KN35:2015 |
| Zabezpečenie | UL 62368-1; CB IEC 62368-1:2014+A11; CE-LVD EN 62368-1:2014/A11:2017; BIS IS 13252 časť 1; LOA IEC/EN 60950-1 |
| Životné prostredie | CE-RoHS 2011/65/EÚ; WEEE 2012/19/EÚ; REACH ES 1907/2006 |
| Úroveň bezpečnosti | IP67, IK10 |
Súvisiace príslušenstvo
Dodatočné parametre
| Kategória: | IP kamery pre uzavretý televízny okruh |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.8 kg |
| EAN: | 6942160424798 |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 4 mm |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Áno |
| Zabudovaný objektív: | Áno |
| Zabudovaný reproduktor: | Nie |
| Zvuk: | Áno |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 2MPX (FULLHD) |
| Uhol pohľadu: | 170° |
| Typ osvetľovača: | Infračervené (IR) LED diódy |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Biela |
| Ochrana súkromia: | Zóny ochrany súkromia |
| Optický zoom (PTZ): | neuplatňuje sa |
| Rozsah osvetľovača: | ≤20 m |
| Termovízne zobrazovanie: | Nie |
| Typ bývania: | Rúrka |
| V súlade s NDAA: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
