Záznamník 5 v 1 Hikvision iDS-7208HUHI-M2/XT/4A+8/4ALM
Kód: 56097Podrobný popis
Záznamník 5 v 1 Hikvision iDS-7208HUHI-M2/XT/4A+8/4ALM
Účel
- 8-kanálový videorekordér 5 MP 1U H.265 AcuSense
- 8 kanálov a 2 pevné disky 1U AcuSense DVR
- Podporuje 4-kanálové rozpoznávanie tváre alebo 8-kanálový pokročilý model ochrany perimetra založený na algoritme hlbokého učenia
- Podpora 8-kanálovej technológie AcuSearch
- Možnosť kódovania až do 4K/8MP @ 8fps; 3K/5MP @12fps
- Až 16 vstupov pre IP kamery, každý kanál až do 8 MP
- Možnosť dekódovania až 24*1080P@30kl./s
- 5 vstupných signálov adaptívne (HDTVI/AHD/CVI/CVBS/IP)
- Podporuje všetky kanály technológie detekcie pohybu
- Podpora všetkých kanálov HDTVI Technológia obojsmerného zvuku
APLIKÁCIA HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect poskytuje aj režim prihlásenia, v ktorom môžete spravovať svoje zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k zariadeniam pristupovať prostredníctvom sietí Wi-Fi, 3G alebo 4G.G
Hik-Partner Pro - diaľkové ovládanie IP kamier Hikvision
VďakaHik-Partner Pro, manažmentsieťové kamery Hikvision sa stáva rýchlym a pohodlným. Platforma umožňujevzdialené prehliadanie, konfigurácia a aktualizácia kamier bez fyzického zásahu do inštalácie.
Medzi dostupné funkcie patria:
- náhľad stavu videa a hovoru,
- diaľková zmena obrazu, detekcie a sieťových parametrov,
- aktualizácia firmvéru,
- analýza topológie a využitia šírky pásma,
- oznámenia technických porúch a alarmov.
Hik-Partner Pro poskytuje komplexný nástroj pre inštalatérov a správcov IP systémov, ktorý im umožňuje udržiavať vysokú kvalitu obrazu a stabilitu kamier na akomkoľvek mieste.
Hikvision AcuSense - NVR - inteligentné IP dohľadové centrum
Sieťové rekordéryHikvision AcuSense je centrum pre inteligentné monitorovanie IP, ktoré poskytujepresná analýza obrazu v reálnom čase. Vďaka technológii umelej inteligencie zariadenia automaticky rozpoznávajú ľudí a vozidláodfiltrovanie nerelevantných udalostí.
Hlavné výhody záznamníkov AcuSense:
- inteligentná detekcia ľudí a vozidiel,
- zníženie počtu falošných poplachov a oznámení,
- rýchle vyhľadávanie záznamov podľa udalosti AI,
- núdzové oznámenia do telefónu používateľa,
- jednoduchá obsluha a inštalácia - nie je potrebné žiadne ďalšie školenie.
Záznamníky Hikvision AcuSense je spoľahlivým riešením pre akýkoľvek systém CCTV - od monitorovania domácností až po komplexné firemné inštalácie.
H265+ HIKVISION
Najnovšia generácia produktov využíva novú revolučnú kompresnú technológiu H.265+ spoločnosti Hikvision, ktorá prináša ohromujúce úspory vo využívaní šírky pásma aj v nárokoch na úložisko. H265+ výrazne zlepšuje účinnosť kódovania znižuje nároky na šírku pásma až o 75 % v porovnaní s H264 a zaberá polovicu priestoru pre rovnaké množstvo videa. Dátový tok sa znižuje pri zachovaní vysokej kvality videa. H265+ znamená výraznú úsporu pri ukladaní záznamov.
Softvér iVMS
Softvér IVMS od spoločnosti HIKVISION je osvedčené riešenie na správu dohľadu, ktoré poskytuje rozsiahlu konfiguráciu prevádzky kamier a DVR a vzdialené zobrazenie v systémoch Windows, macOS a mobilných zariadeniach so systémami Android, iOS a Windows Phone. Okrem toho úložisko oficiálnych nástrojov HikVision obsahuje množstvo nástrojov, ktoré pomáhajú pri každodennej práci inštalatéra, projektanta a predajcu monitorovacích systémov.
Rozmery
Technické špecifikácie
| Model | iDS-7208HUHI-M2/XT |
| Rozpoznávanie tváre | |
| Knižnica obrázkov tváre | Až 16 knižníc s obrázkami tvárí. Záloha knižnice sa ukladá na pevný disk a do flash pamäte, vďaka čomu poškodenie disku nespôsobí stratu údajov z knižnice. |
| Porovnanie obrazov tváre | 4-kanálový systém porovnávania tvárí pre analógové HD kamery |
| Detekcia pohybu 2.0 | |
| Analýza človek/vozidlo | Funguje na základe hlbokého učenia. Je štandardne zapnutá pre všetky analógové kanály. Rozlišuje ľudí a vozidlá a obmedzuje falošné poplachy spôsobené napríklad lístím a svetlami. Umožňuje rýchle vyhľadávanie podľa typu objektu alebo udalosti. |
| Ochrana perimetra | |
| Analýza človek/vozidlo | Až 8 kanálov, pokročilý model |
| Detekcia tváre | |
| Detekcia a snímanie tváre | Detekcia tvárí na fotografiách, vyhľadávanie fotografií tvárí, 4-kanálové snímanie tvárí |
| Video a zvuk | |
| Podporované IP kamery | 8 kanálov, možnosť rozšírenia na 16 kanálov, každý s rozlíšením až 8 MP |
| Analógový video vstup | 8 kanálov, rozhranie BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), podpora pripojenia koaxiálnym káblom |
| Výstup HDMI | 1 kanál: 4K (3840 × 2160) 30 Hz, 2K (2560 × 1440) 60 Hz, 1920 × 1080 60 Hz, 1280 × 1024 60 Hz, 1280 × 720 60 Hz. Súčasný výstup HDMI/VGA |
| Výstup VGA | 1 kanál: 1920 × 1080 60 Hz, 1280 × 1024 60 Hz, 1280 × 720 60 Hz. Súčasný výstup HDMI/VGA |
| Vstup CVBS | PAL/NTSC |
| Výstup CVBS | 1 kanál, BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω). PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Synchrónne prehrávanie | 8 kanálov |
| Vstup HDTVI | 8 MP (3840 × 2160) pri 12/15 snímkach za sekundu, 3K (2960 × 1665) pri 25/20 snímkach za sekundu, 3K (3328 × 1504) pri 20 snímkach za sekundu, 5 MP (2560 × 1944) pri 20 snímkach za sekundu, 4 MP (2560 × 1440) pri 25/30 snímkach za sekundu, 1080p pri 25/30 snímkach za sekundu, 720p pri 25/30 snímkach za sekundu |
| Vstup AHD | 5 MP (2560 × 1944) pri 20 snímkach za sekundu, 4 MP (2560 × 1440) pri 25/30 snímkach za sekundu, 1080p pri 25/30 snímkach za sekundu, 720p pri 25/30 snímkach za sekundu |
| Vstup HDCVI | 8 MP (3840 × 2160) pri 12/15 snímkach za sekundu, 3K (2880 × 1620) pri 25 snímkach za sekundu, 5 MP (2592 × 1944) @ 20 snímok/s, 4 MP (2560 × 1440) @ 25/30 snímok/s, 1080p @ 25/30 snímok/s, 720p @ 25/30 snímok/s |
| Zvukový výstup | 1 kanál, RCA, linkové, 1 kΩ |
| Zvukový vstup | 1 kanál, voliteľne až 8 kanálov, RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ). 8-kanálový zvuk cez koaxiálny kábel |
| Obojsmerný zvuk | 1 kanál, RCA (2,0 Vp-p, 1 kΩ), pomocou prvého audio vstupu |
| Nahrávanie | |
| Kompresia videa | H.265 Pro+ / H.265 Pro / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Rozlíšenie kódovania | 8 MP / 5 MP / 3K / 4 MP / 3 MP / 1080p / 720p / WD1 / 4CIF / VGA / CIF |
| Snímková frekvencia | Hlavný prúd: 8 MP pri 8 fps, 3K pri 12 fps, 5 MP pri 12 fps, 4 MP pri 15 fps, 8 MP Lite pri 15 fps, 3 MP pri 18 fps; 1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF pri 25 fps (P) / 30 fps (N). Vedľajší prúd: WD1/4CIF/CIF pri 25 snímkach za sekundu (P) / 30 snímkach za sekundu (N) |
| Dátový tok videa | 32 Kb/s až 10 Mb/s |
| Dva prúdy | Prevádzka hlavného alebo vedľajšieho prúdu |
| Typ toku | Video, video a audio |
| Kompresia zvuku | G.711u |
| Dátový tok zvuku | 64 Kb/s |
| Dekódovanie | |
| Schopnosť dekódovania | Až 24 kanálov 1080p pri 30 fps |
| Sieť | |
| Celková kapacita | 256 Mb/s |
| Sieťový protokol | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS, ONVIF, ISUP |
| Vzdialené pripojenie | 64 |
| Sieťové rozhranie | 1 × RJ45 10 M/100 M/1000 M, samoadaptívny ethernetový port |
| Pomocné rozhranie | |
| SATA | 2 rozhrania SATA |
| Kapacita | Až 12 TB na disk |
| Sériové rozhranie | RS-485, poloduplexný |
| Rozhranie USB | Predný panel: 1 × USB 2.0. Zadný panel: 2 × USB 3.0 |
| Alarmové vstupy/výstupy | 46238 |
| Všeobecné | |
| Napájanie | 12 V DC, 3,3 A |
| Spotreba energie | ≤ 40 W |
| Prevádzková teplota | -10°C až 55°C |
| Prevádzková vlhkosť | 10% až 90% |
| Rozmery (Š × D × V) | 384 × 317 × 52 mm |
| Hmotnosť | ≤ 1,78 kg |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Rekordéry Rekordéry 5v1 |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.92 kg |
| EAN: | 6942160403748 |
| Počet podporovaných diskov: | 2 |
| Alarmové vstupy/výstupy: | 4/8 |
| Konektor D-Sub/VGA: | Áno |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita pevného disku: | 24 |
| RS485 (PTZ): | Áno |
| Onvif: | Áno |
| Počet podporovaných kamier: | 8 |
| Počet kanálov rekordéra: | 8 |
| Pokročilá analýza obrazu (AI): | Áno |
| V súlade s NDAA: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
