ADAPTÉR DAHUA PFA107
Kód: 23281Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
ADAPTÉR DAHUA PFA107
Kľúčové vlastnosti:
- Robustná hliníková konštrukcia - vysoká trvanlivosť a odolnosť voči vonkajším podmienkam
- Špeciálna výbava pre fotoaparáty - ideálna kompatibilita pri inštalácii
- Estetický, moderný dizajn - elegantný dizajn inštalácie
- Robustnosť a stabilita - bezpečná montáž zariadení CCTV
Technické špecifikácie:
| Parameter | Hodnota |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | <90% (RELATÍVNA VLHKOSŤ) |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 10 - 90 % (RELATÍVNA VLHKOSŤ VZDUCHU) |
| Odolnosť proti korózii | Základná ochrana |
| Materiál na bývanie | Zastavte hliník |
| Rozmery | Ø134,1 mm × 83,5 mm |
| Farba | Biela |
| Čistá hmotnosť | 0.30 kg |
| Hrubá hmotnosť | 0.38 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1.0 kg |
| Montáž | Strop |
| Kompatibilita | Kompatibilita - pozri zoznam príslušenstva fotoaparátu |
| Rozmery balenia | 155 × 153 × 113 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Držiaky/adaptéry na kamery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.43 kg |
| EAN: | 6939554997877 |
| Použitie rukoväte: | Kupolová kamera |
| Rozmery v mm (Š x V x H): | 155 mm × 153 mm × 113 mm (6,10" × 6,02" × 4,45") (D × Š × V) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
