Moduly SFP, mini GBIC, SFP+

Najpredávanejšie

UBIQUITI SFP UACC-OM-SM-1G-S-2
UBIQUITI SFP UACC-OM-SM-1G-S-2
Skladom (2 ks)
Kód: 36026
 
33,50 €
(27,90 € bez DPH)
TP-LINK TL-SM5110-LR LC 10GBase-LR SFP+ MODUL
TP-LINK TL-SM5110-LR LC 10GBase-LR SFP+ MODUL
6 dní od objednávky
Kód: 38272
 
44,70 €
(37,30 € bez DPH)
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODUL
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODUL
Nie je skladom - info cez telefón
Kód: 13442
 
12,70 €
(10,60 € bez DPH)
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODUL
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODUL
Skladom (18 ks)
Kód: 5131
 
19,10 €
(15,90 € bez DPH)
TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR SFP+ MODUL
 
28,80 €
(24 € bez DPH)
MODUL SFP+ 10G, SM LC, 2km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR)
MODUL SFP+ 10G, SM LC, 2km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR)
Nie je skladom - info cez telefón
Kód: 14156
 
42,20 €
(35,20 € bez DPH)
MIKROTIK SFP+ MODUL XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28
 
162 €
(135 € bez DPH)
GETFORT WDM SFP MODUL 1,25 Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
19,50 € –4 %
Pôvodne: 19,50 €  (–4 %)
18,60 €
(15,50 € bez DPH)
GETFORT WDM SFP MODUL 1,25 Gbps 3KM SC SM, TX1550/RX1310
19,50 € –6 %
Pôvodne: 19,50 €  (–6 %)
18,30 €
(15,30 € bez DPH)
GETFORT DUAL 1,25Gbps LC SM SFP MODUL, 20KM TX1310
16,70 € –6 %
Pôvodne: 16,70 €  (–6 %)
15,60 €
(13 € bez DPH)
15 položiek celkom
UBIQUITI SFP UACC-OM-SM-1G-S-2
27,90 € bez DPH
33,50 €
Kód: 36026
TP-LINK TL-SM5110-LR LC 10GBase-LR SFP+ MODUL
37,30 € bez DPH
44,70 €
Kód: 38272
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODUL
GigaLight 16dB 2xLC 1,25G SM 20km 1310nm SFP MODUL
Nie je skladom - info cez telefón
10,60 € bez DPH
12,70 €
Kód: 13442
TP-LINK TL-SM311LM SFP MODUL
15,90 € bez DPH
19,10 €
Kód: 5131
TP-LINK TL-SM5110-SR LC 10GBase-SR SFP+ MODUL
24 € bez DPH
28,80 €
Kód: 28112
MODUL SFP+ 10G, SM LC, 2km, TX1310, DDM (SFP-10GBASE-LR)
35,20 € bez DPH
42,20 €
Kód: 14156
MIKROTIK SFP+ MODUL XS+31LC10D SFP/SFP+/SFP28
135 € bez DPH
162 €
Kód: 29066
GETFORT WDM SFP MODUL 1,25 Gbps 3KM SC SM, TX1310/RX1550
19,50 € –4 %
15,50 € bez DPH
18,60 €
Kód: 28483
GETFORT WDM SFP MODUL 1,25 Gbps 3KM SC SM, TX1550/RX1310
19,50 € –6 %
15,30 € bez DPH
18,30 €
Kód: 28484
GETFORT DUAL 1,25Gbps LC SM SFP MODUL, 20KM TX1310
16,70 € –6 %
13 € bez DPH
15,60 €
Kód: 28549
UBIQUITI U FIBER SFP+ (UF-SM-10G) 2-Pack
UBIQUITI U FIBER SFP+ (UF-SM-10G) 2-Pack
Nie je skladom - info cez telefón
94,60 € bez DPH
113,50 €
Kód: 17993
UBIQUITI Unifi Direct Attach Copper 10Gbps UDC-2
UBIQUITI Unifi Direct Attach Copper 10Gbps UDC-2
Info cez telefón - prosíme o kontaktovanie
27 € bez DPH
32,40 €
Kód: 28717
Hore
Ďalšie produkty
Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch