Adaptér Dahua PFA109
Kód: 49614Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Adaptér Dahua PFA109
Kľúčové vlastnosti:
- Hliníková konštrukcia - trvanlivosť za atraktívnu cenu
- Veľmi dobrá hodnota za peniaze - Ekonomické riešenie pre inštalácie CCTV
- Špeciálne príslušenstvo pre vybrané fotoaparáty - rýchla a jednoduchá inštalácia
- Estetický a elegantný dizajn - úhľadný vzhľad celej inštalácie
Technické špecifikácie:
| Parameter | Hodnota |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | <90% (RELATÍVNA VLHKOSŤ) |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 10 - 90 % (RELATÍVNA VLHKOSŤ VZDUCHU) |
| Odolnosť proti korózii | Základná ochrana |
| Materiál na bývanie | Zastavte hliník |
| Rozmery | Ø134,1 mm × 83,5 mm |
| Farba | Biela |
| Čistá hmotnosť | 0.31 kg |
| Hrubá hmotnosť | 0.39 kg |
| Maximálne zaťaženie | 1 kg |
| Montáž | Strop |
| Kompatibilita | Kompatibilita - pozri zoznam príslušenstva fotoaparátu |
| Rozmery balenia | 155 × 153 × 113 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Iné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Použitie rukoväte: | Rohová/kupolová kamera |
| Rozmery v mm (Š x V x H): | Ø134,1 mm × 83,5 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
