Adaptér Dahua PFA6401S
Kód: 49620Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Adaptér Dahua PFA6401S
Kľúčové vlastnosti:
- Odolná konštrukcia - vyrobené z hliníka a ocele SECC pre vysokú trvanlivosť a odolnosť
- Odolnosť IP66 - účinná ochrana proti dažďu, prachu a nepriaznivým poveternostným podmienkam
- Flexibilné možnosti inštalácie - prevádzka inštalácie na stenu, stĺp a roh
- Priestranné bývanie - umožňuje pohodlné umiestnenie rôznych typov napájacích zdrojov a príslušenstva
Technické špecifikácie:
| Parameter | Hodnota |
| Trieda ochrany | IP66 |
| Materiál na bývanie | Hliníková zliatina a oceľ SECC |
| Rozmery výrobku | 297.2 × 248,0 × 130,7 mm |
| Farba | Biela |
| Čistá hmotnosť | 3.33 kg |
| Hrubá hmotnosť | 3.80 kg |
| Nosnosť | Do 8,0 kg |
| Typ montáže | Montáž na stenu; montáž na stĺp; rohová montáž |
| Typ vlákna | G1/2 |
| Kompatibilita | Kompatibilný s vybranými modelmi fotoaparátov (podľa zoznamu príslušenstva) |
| Rozmery balenia | 366.0 × 298,0 × 183,0 mm |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | < 90 % RELATÍVNEJ VLHKOSTI |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 10 - 90 % RELATÍVNA VLHKOSŤ |
| Odolnosť proti korózii | Základná úroveň ochrany |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Iné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Použitie rukoväte: | Stena |
| Rozmery v mm (Š x V x H): | 297.2 mm × 248,0 mm × 130,7 mm (11,70" × 9,76" × 5,15") (D × Š × V) |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
