Adaptér Dahua PFB5310C
Kód: 49626Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Adaptér Dahua PFB5310C
Kľúčové vlastnosti:
- Estetická a diskrétna inštalácia - skryté skrutky poskytujú elegantný vzhľad a nebránia zornému poľu kamery
- Rýchla inštalácia - Kompatibilita so stropnými držiakmi 4A na rýchlu a jednoduchú inštaláciu
- Pohodlná údržba - jednoduchá konštrukcia pre ľahkú demontáž a servis
- Vysoká bezpečnosť - prídavný bezpečnostný kábel chráni kameru pred pádom
Technické špecifikácie:
| Parameter | Hodnota |
| Materiál na bývanie | SECC, PC |
| Rozmery výrobku | Φ238,0 mm × 78,0 mm |
| Farba | Biela |
| Čistá hmotnosť | 0.35 kg |
| Hrubá hmotnosť | 0.62 kg |
| Nosnosť | Do 3 kg |
| Typ montáže | Montáž do stropu |
| Kompatibilita | Kompatibilný s vybranými modelmi fotoaparátov (podľa zoznamu príslušenstva) |
| Rozmery balenia | 286.0 × 286,0 × 120,0 mm |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | < 90 % RELATÍVNEJ VLHKOSTI |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 10 - 90 % RELATÍVNA VLHKOSŤ |
| Odolnosť proti korózii | Základná úroveň ochrany |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Iné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Použitie rukoväte: | Rohová/kupolová kamera |
| Rozmery v mm (Š x V x H): | Φ238,0 mm × 78,0 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
