Hikvision DS-2TD1228-2/QA(BLACK) ip kamera
Kód: 56499Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Kamera Hikvision DS-2TD1228-2/QA
Kľúčové vlastnosti
- Snímač obrazu: T: mikrobolometer / W: 1/2,7" PS CMOS
- Maximálne rozlíšenie: T: 1280 x 720 / W: 2688 x 1520
- Rýchlosť: max. 25 fps @ 4 Mpx
- Tepelná citlivosť:< 40 mK pri 25 °C (f/1.0)
- Efektívne pixely: 256 x 192
- Veľkosť pixelov: 12 um
- Spektrálne charakteristiky: 8 - 14 um
- Meranie teploty: -20...+150 °C
- Citlivosť:0 lux (IR ON)
- Objektív: T: 2,1 mm, W: 2,2 mm
- Dosah iluminátora: Do 15 m
APLIKÁCIA HIK-CONNECT
Mobilná aplikácia Hik-Connect vám umožňuje spravovať vaše produkty na diaľku. Hik-Connect poskytuje aj režim prihlásenia, v ktorom môžete spravovať svoje zariadenia bez registrácie. Po nainštalovaní aplikácie do telefónu môžete k zariadeniam pristupovať prostredníctvom sietí Wi-Fi, 3G alebo 4G.G
Rozmery
Voliteľné príslušenstvo
Technické špecifikácie termokamery HIKVISION DS-2TD1228-2/QA:
| Snímač | Nechladený oxid vanadičitý |
| Rozlíšenie | 256 (H) × 192 (V) pixelov |
| Veľkosť pixelov | 12 μm |
| Spektrálny rozsah | 8 μm ~ 14 μm |
| Tepelná citlivosť | <40 mK (25°C, F1.1) |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu | 2,1 mm |
| Priestorové rozlíšenie (IFOV) | 5,71 mrad |
| Zorné pole | 90° (H) × 65,4° (V) |
| Minimálna vzdialenosť ostrenia | 0,1 m |
| Teplota | F1.0 |
| Digitálny zoom | 2x; 4x |
| Efektívna pracovná vzdialenosť (DRI)* | Pre človeka (1,8 m × 0,5 m): |
| Detekcia: 88 m | |
| Rozpoznávanie: 22 m | |
| Identifikácia: 11 m | |
| Pre vozidlo (4 m × 1,4 m): | |
| Detekcia: 268 m | |
| Rozpoznávanie: 67 m | |
| Identifikácia: 34 m | |
| Hodnoty odhadnuté na základe Johnsonovho kritéria. | |
| Detekcia - aby sa objekt odlíšil od pozadia, musí byť pokrytý min. 1,5 px | |
| Rozpoznávanie - na klasifikáciu objektu (zviera, človek, vozidlo atď.) musí byť pokryté min. 6 px | |
| Identifikácia - aby bolo možné objekt identifikovať a podrobne opísať, musí byť objekt pokrytý min. 12 px | |
| Efektívna pracovná vzdialenosť funkcie VCA* | Pre človeka (1,8 m × 0,5 m): 16,8 m |
| Pre vozidlo (4 m × 1,4 m): 50,4 m | |
| Efektívna vzdialenosť merania teploty | Pre objekt (0,2 m × 0,2 m): 7 m |
| Pre objekt (1 m × 1 m): 35 m | |
| Snímač | 1/2,7" CMOS s progresívnym snímaním |
| Rozlíšenie | 2688 (H) × 1520 (V) pixelov |
| Citlivosť | 0,0176 Lux @ (F2,25, AGC ON) |
| 0 luxov (zapnutá LED dióda) | |
| Iluminátor | IR LED |
| Rozsah osvetľovača | 15 m |
| Snímka | 1 s ~ 1/100 000 s |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu | 2,2 mm |
| Zorné pole | 117,8° (H) × 70,4° (V) |
| WDR | 120 dB |
| Rýchlosť spracovania a rozlíšenie | Therma: |
| (hlavný prúd) | 50 Hz: 25 snímok za sekundu pri rozlíšení 1280×720 / 704×576 / 640×512 / 320×240 |
| Vízia: | |
| 50 Hz: 25 fps @ 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720 | |
| 60 Hz: 30 snímok za sekundu pri rozlíšení 2688×1520 / 1920×1080 / 1280×720 | |
| Rýchlosť spracovania a rozlíšenie | Therma: |
| (pomocný prúd) | 50 Hz: 25 fps @ 704×576 / 640×512 / 320×240 |
| Vízia: | |
| 50 Hz: 25 snímok za sekundu pri rozlíšení 704×576 / 352×288 | |
| 60 Hz: 30 snímok za sekundu pri rozlíšení 704×480 / 352×240 | |
| Kompresia | Hlavný prúd: H.265 / H.264 |
| Pomocný prúd: H.265 / H.264 / MJPEG | |
| Zvuk | G.722.1 / G.711ulaw / G.711alaw / MP2L2 / G.726 / PCM |
| Vzorkovanie zvuku | 8 kHz / 16 kHz / 32 kHz / 44,1 kHz / 48 kHz |
| Filtrovanie okolitého hluku | Áno |
| Zabudovaný reproduktor | Áno, výkon 1 W, hlasitosť 97 dB @ 10 cm |
| Sieťová archivácia | NAS (NFS, SMB/CIFS), automatické dopĺňanie siete (ANR), NVR |
| Podporované protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, QoS, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTCP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE, SSL |
| API | ONVIF (profil S, profil G), ISAPI, SDK |
| Nevyžiadaný doplnok v živom náhľade pre: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ | |
| Miestna služba: Chrome 57.0+, Firefox 52.0+ | |
| VCA | 4 typy pravidiel (detekcia prekročenia línie, detekcia narušenia, detekcia vstupu do oblasti, detekcia výstupu z oblasti), spolu až 8 pravidiel VCA |
| Meranie teploty | 3 typy pravidiel, spolu až 21 pravidiel (10 bodov, 10 oblastí, 1 riadok) |
| Rozsah teplôt | -20 °C ~ +150 °C |
| Presnosť merania teploty | ±8°C |
| Výstražné (varovné) svetlo | 1x biela svetelná dióda s nastavením zapnutia/vypnutia, frekvencie blikania |
| Zvukové varovanie (odstrašenie) | Áno, pre dva typy zvukového alarmu (VCA a teplotná výnimka) |
| Oznámenie v reálnom čase | Upozornenia Push do smartfónu |
| Zapnutie a vypnutie stráženia jedným dotykom (jednoduché ovládanie) | |
| Sieť | 1x RJ-45 10Base-T/100 Base-TX |
| Zvuk | 1x linkový vstup (3,5 mm jack; 2,4 Vpp; 1 kΩ) |
| 1x linkový výstup (3,5 mm jack; 600 Ω) | |
| Alarm | 1x vstup (max. 5 V DC), 1x výstup |
| RS-485 | 1x RS-485 na kábli (polovičný duplex) |
| Pamäť | 1x slot na kartu microSD / microSDHC / microSDXC do 256 GB |
| Napájanie | 1x zásuvka 5.5/2.1 na kábli |
| Trieda úniku | IP66 |
| Napájanie | 12 V DC (±25 %) |
| PoE (802.3af, trieda 3) | |
| Spotreba energie | DC: max. 6 W (0,5 A, 12 V DC) |
| PoE: max. 6,5 W (0,14 A ~ 0,22 A, 802.3af @ 42,5 V ~ 57 V) | |
| Vlhkosť | <95 % (bez kondenzácie) |
| Prevádzková teplota | -30°C ~ +60°C |
| Materiál | Kovové telo |
| Hmotnosť | 940 g |
| Rozmery (priemer / výška) | Ø138,3 × 123,1 mm |
| Kód SAP: | 305401564 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Kamery Termokamery |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.55 kg |
| EAN: | 6942160428550 |
| Séria: | HeatPro |
| Zvukové vstupy/výstupy: | 1/1 |
| Ohnisková vzdialenosť objektívu: | 2.1 mm + 2,2 mm |
| Alarmové vstupy/výstupy: | 1/1 |
| Podpora pamäťových kariet: | Áno |
| Podpora WiFi: | Nie |
| Zabudovaný mikrofón: | Nie |
| Zabudovaný objektív: | Áno |
| Zabudovaný reproduktor: | Nie |
| Zvuk: | Áno |
| Objektív: | Termovízne zobrazovanie |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 4MPX + 256x192 px |
| Uhol pohľadu: | 90.0° + 117.8° |
| Materiál puzdra: | Kov |
| Typ osvetľovača: | Infračervené (IR) LED diódy |
| Čítanie tabuliek s evidenčným číslom LPR / ANPR: | Nie |
| Farba puzdra: | Čierna |
| Optický zoom (PTZ): | neuplatňuje sa |
| Rozsah osvetľovača: | ≤20 m |
| Termovízne zobrazovanie: | Áno |
| Typ bývania: | Kupola |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
