Adaptér Dahua PFB5203C
Kód: 49624Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
Adaptér Dahua PFB5203C
Kľúčové vlastnosti:
- Diskrétna a estetická inštalácia - skryté skrutky a namontovaná konštrukcia neobmedzujú zorné pole kamery
- Jednoduchá inštalácia - rýchla a pohodlná inštalácia do stropu bez zbytočných komplikácií
- Jednoduchá údržba - rýchla demontáž na jednoduchý servis a údržbu
- Stabilná montáž - Robustná konštrukcia bezpečne drží kameru na mieste, čím zvyšuje bezpečnosť inštalácie
| Parameter | Hodnota |
| Materiál na bývanie | SPCC; PC |
| Rozmery výrobku | Φ172,7 mm × 73,2 mm |
| Farba | Biela |
| Čistá hmotnosť | 0.31 kg |
| Hrubá hmotnosť | 0.46 kg |
| Nosnosť | Do 1,0 kg |
| Typ montáže | Montáž do stropu |
| Kompatibilita | Kompatibilný s vybranými modelmi fotoaparátov (podľa zoznamu príslušenstva) |
| Rozmery balenia | 212.0 × 212,0 × 106,0 mm |
| Prevádzková teplota | -40 °C až +60 °C |
| Prevádzková vlhkosť | < 90 % RELATÍVNEJ VLHKOSTI |
| Teplota skladovania | -40 °C až +60 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 10 - 90 % RELATÍVNA VLHKOSŤ |
| Odolnosť proti korózii | Základná úroveň ochrany |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavretý televízny okruh Iné |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Použitie rukoväte: | Rohová/kupolová kamera |
| Rozmery v mm (Š x V x H): | Φ172,7 mm × 73,2 mm (Φ6,80" × 2,88") |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
