DAHUA UPS PFM3350-1000
Kód: 69481Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
DAHUA UPS PFM3350-1000
Kľúčové vlastnosti:
- Široký rozsah vstupného napätia 170-280 VAC - stabilná prevádzka aj pri kolísaní napätia v sieti.
- Tichá prevádzka pre maximálny komfort používateľa.
- Digitálna stabilizácia napätia na bezpečné napájanie zariadení.
- Rýchle nabíjanie - plne pripravené už za 4 hodiny.
- Okamžité spínanie (4-8 ms) na zabezpečenie nepretržitej prevádzky.
- Komplexná ochrana: proti preťaženiu, skratu, prebitiu a nadmernému vybitiu.
Technické špecifikácie:
| Parameter | Špecifikácia |
| Vstupné napätie | 170-280 VAC |
| Vstupný prúd | 4,8 A |
| Vstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Účinník | ≥ 0,6 |
| Typ zástrčky | Európska norma |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1,2 m |
| Štandardná výstupná zásuvka | Európska norma |
| Počet výstupných zásuviek | 2 |
| Menovitý výkon | 1000 VA / 600 W |
| Certifikáty | CE LVD, CE EMC (súlad s európskymi normami) |
| Výstupné napätie | 230 VAC (predvolené nastavenie) |
| Výstupný prúd | 4,6 A |
| Výstupná frekvencia | 50/60 Hz |
| Čas prepínania | 4-8 ms |
| Tvar výstupného napätia | Sieťový režim: čistá sínusoida; batériový režim: simulovaná sínusoida |
| Zabudovaná batéria | Áno |
| Typ batérie | Olovený akumulátor |
| Kapacita batérie | 1 × 9 Ah |
| Nabíjací prúd | 0.041666666666666664 |
| Nabíjacie napätie (max.) | 13,7 V / ks |
| Doba nabíjania | 4-6 hodín (až 90%) |
| Zvukové signály | Alarmy pre režim batérie, vybitú batériu, preťaženie, chybu |
| Prevádzková teplota | 0 °C až +40 °C |
| Prevádzková vlhkosť | 0-90 % (bez kondenzácie) |
| Teplota skladovania | -15 °C až +55 °C |
| Skladovacia vlhkosť | 0-90 % (bez kondenzácie) |
| Rozmery zariadenia | 298,4 × 101,5 × 142,2 mm |
| Rozmery balenia | 342 × 142 × 223 mm |
| Materiál na bývanie | Plastové |
| Farba | Čierna |
| Čistá hmotnosť | 4,9 kg |
| Hrubá hmotnosť | 5,1 kg |
| Indikátory LED | Zelená (sieť), žltá (batéria), červená (chyba) |
| Zabezpečenie | Proti preťaženiu, prebíjaniu a nadmernému vybitiu |
| Kapacita preťaženia | Automatické vypnutie pri preťažení |
| Ventilátor | Žiadne (tichá prevádzka) |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Napájanie UPS |
|---|---|
| Hmotnosť: | 44.04 kg |
| Čas prepínania: | 4-8 |
| Forma vlny: | Modifikovaný sinus |
| Architektúra UPS: | Line-Interactiv |
| Počet batérií: | 1 |
| Počet fáz na vstupe: | 1/1 |
| Skutočný výkon: | 600 |
| Studený štart: | Áno |
| Typ batérie: | Olovený akumulátor |
| Typ bývania: | Veža |
| Zdanlivý výkon: | 1000 |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
