HIKVISION DS-K1107AM

Kód: 34724
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
72,70 € –37 %
czytnik kontroli dostpu hikvision dsk1107am 70b5c17aabc07
72,70 € –37 % 45,40 € 36,90 € bez DPH Jednotková cena:
Skladom (17 ks)
Môžeme doručiť do:
5.8.2026
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Bezkontaktná čítačka HIKVISION DS-K1107AM

Czytnik zbliżeniowy HIKVISION DS-K1107AM - opis

Bezkontaktná čítačka HIKVISION DS-K1107AM - popis

Hikvision DS-K1107AM  je čítačka kariet a kľúčeniek Mifare (13,56 MHz), ktorá je určená na používanie s externými ovládačmi (odporúčame rad Hikvision DS-K2600T). Čítačka kariet je vyrobená v príslušnom stupni krytia (IP65), takže ju možno inštalovať vo vonkajšom prostredí bez dodatočnej ochrany.

Bezkontaktná čítačka HIKVISION DS-K1107AM - vlastnosti

  • Vybavený vysokorýchlostným 32-bitovým procesorom
  • RS-485 a protokol Wiegand (W26/W34) a protokol OSDP
  • Zabudovaná čítačka kariet Mifare (frekvencia: 13,56 MHz).
  • Podpora alarmu sabotáže
  • Zabudovaný bzučiak na identifikáciu stavu čítania
  • Funkcia aktualizácie online
  • Watchdog monitorujúci prevádzkový stav čítačky

Czytnik zbliżeniowy HIKVISION DS-K1107AM - właściwości
Czytnik zbliżeniowy HIKVISION DS-K1107AM - specyfikacja

Bezkontaktná čítačka HIKVISION DS-K1107AM - špecifikácie

  •    Napájanie: 12VDC
  •    Spotreba energie: ≤ 2W
  •    Stupeň ochrany: IP65
  •    Procesor: 32 bitov
  •    Pamäť: 32 MB
  •    Prevádzková frekvencia: 13,56 MHz
  •    Podporované protokoly: RS-485; Wiegand (W26/W34); OSDP
  •    Rozsah čítania: do 50 mm
  •   Zvukový alarm
  •    Tamper alarm
  •    Indikátor LED: indikátor napájania; indikátor stavu
  •   Nastavenie ID: prostredníctvom prepínača DIP na hlavnej doske
  •    Prevádzková teplota: -20°C až 65°C
  •    Prevádzková vlhkosť: 10 % až 90 %
  •    Hmotnosť: 0,13 kg
  •    Rozmery (v x š x h): 115 x 44 x 22 (mm)

Dodatočné parametre

Kategória: Ovládače prístupu
Záruka: 3 roky
Hmotnosť: 0.24 kg
EAN: 6931847150228

Hodnotenie tovaru

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie hodnotenie.

Vložením hodnotenie súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov

Diskusia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Vložením komentáre súhlasíte s podmienkami ochrany osobných údajov