ZÁVESNÝ SYSTÉM ELECTRA R4 S 24V BLOKOVACÍM MECHANIZMOM

Kód: 7520
20 € 16,70 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

ZÁVESNÉ ZARIADENIE ELECTRA R4
S 24V BLOKOVANÍM

ZACZEP ELEKTRA R4 Z BLOKADĄ 24V

Účel

Západka R4 je určená na diaľkové otváranie ľavých a pravých a dvojkrídlových dverí a brán. Funguje so zámkom so západkou a skrutkou alebo so západkovým zámkom.

Opis

Popis

Západka R4 je určená na diaľkové otváranie ľavých a pravých a dvojkrídlových dverí a brán. Funguje buď so zámkom so západkou, alebo so západkovým zámkom. Výhodou západky sú jej malé rozmery, symetria, vďaka ktorej je možné tento variant namontovať na ľavé aj pravé dvere, a väčšia istota fungovania aj v prípade krivého rámu alebo pokrivených dverí. Záchytku R4 je možné vybaviť štandardnými dvernými doskami "Elektra Plus".

Vďaka symetrickému dizajnu a malým rozmerom je vhodný na použitie so systémami posuvných brán. Dverovú závoru R4 možno použiť s interkomovými systémami na všetkých typoch vchodových dverí. Je vyrobený z materiálov odolných voči korózii, takže ho možno inštalovať aj vonku, ale mal by byť chránený pred zaplavením, poveternostnými vplyvmi a farbou.

Verzia so závesným zariadením

So západkou - prevádzka ako v základnej verzii s prídavnou funkciou uzamknutia západky - pohybom páčky západky sa dvere otvoria natrvalo, bez použitia elektrického impulzu. Po vrátení blokovacej páky do pôvodnej polohy funguje úderník rovnako ako v základnej verzii. Túto verziu možno použiť v priestoroch, kde sa vyžaduje dočasné odomknutie dverí, napr. v kanceláriách, prevádzkach služieb počas úradných hodín (verejné priestory). Po pracovnom čase môže byť štrajkujúci uzamknutý, v takom prípade sa prístup riadi prostredníctvom interkomového systému.

Činnosť závesu sa vyznačuje tichým bzučaním.

Dodatočné parametre

Kategória: Elektromagnetické zámky
Hmotnosť: 1.8 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: