4 v 1 Hilook by Hikvision 4-kanálový 2MP SSD-DVR-2MP DVR

Kód: 42263
113,50 € 94,60 € bez DPH
Skladom (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia

Menu iba v Poľskom jazyku

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

4 v 1 Hilook by Hikvision 4-kanálový 2MP SSD-DVR-2MP DVR

Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 4 kanałowy 2MPx SSD-DVR-2MP - najważniejsze cechy urządzenia:

4v1 Hilook by Hikvision 4-kanálový 2MPx SSD-DVR-2MP DVR - kľúčové vlastnosti zariadenia:

 • Poháňané technológiou eSSD
 • Klasifikácia osôb a vozidiel na základe hĺbkového učenia zariadenia v rámci funkcie detekcie pohybu Detekcia pohybu 2.0
 • Kompresia videa s adaptívnym riadením scény - H.265+
 • Schopnosť kódovania až do 3K Lite@12 fps
 • Nízka spotreba energie
 • Prenos zvuku cez koaxiálny kábel, prenos obrazu cez HDMI / VGA

4v1 Hilook by Hikvision 4-kanálový 2MPx SSD-DVR-2MP DVR - vyskúšajte jeho plnú funkčnosť:

 • Technológia eSSD - záznamník má zabudovaný disk SSD ktorý sa používa na ukladanie záznamov z bezpečnostných kamier . To umožňuje rekordéru HiLook 2MPx SSD-DVR-2MP významnú výhodu oproti konkurenčným riešeniam, a to vďaka niekoľkým významným výhodám, ako napríklad: vyššia rýchlosť prístupu k údajom , väčšia spoľahlivosť (bez pohyblivých mechanických častí), nižšia spotreba energie a možnosť efektívnejšie spravovať a ukladať nahrané video . V praxi to znamená, že rekordér eSSD je pokročilejší a efektívnejší ako tradičné rekordéry s pevným diskom (HDD) .
 • Integrovaný dizajn pamäte - zabezpečuje jednoduchú a bezproblémovú prevádzku typu zariadenia "Plug and Play"
 • Jednoduchá inštalácia - miniatúrna konštrukcia rekordéra HiLook 2MPx SSD-DVR-2MP šetrí miesto pri inštalácii. Konštrukcia odolná voči vibráciám a nízka hmotnosť umožňujú inštaláciu jednotky takmer kdekoľvek.
 • Technológia riadenia prenosovej rýchlosti podľa scény presné prideľovanie videa v pamäti eSSD podľa aktuálnej scény.
 • Úplná registrácia na všetkých 4 kanáloch rekordér rozlíšenie Lite až do 3K/5 MPx.

Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 4 kanałowy 2MPx SSD-DVR-2MP - poznaj pełnię jego funkcjonalności:

Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP 4 v 1 DVR - detekcia pohybu na základe technológie Motion Detection 2.0

 • Presná detekcia udalostí: vďaka hlbokému, inteligentnému učeniu a rozpoznávaniu objektov, rekordér 4 v 1 Hilook by Hikvision dokáže rozlíšiť ľudský pohyb od iných zdrojov pohybu , ktorý umožňuje presnú detekciu významných udalostí, ako je neoprávnený prístup alebo vniknutie do objektu.
 • Optimalizácia zdrojov: vďaka schopnosti rozpoznať pohyb a odfiltrovať nepodstatné udalosti pomáha táto funkcia šetriť miesto na disku hilook 4 v 1 od spoločnosti Hikvision DVR a zdrojov na spracovanie, pretože v zariadení sa ukladajú a uchovávajú len relevantné záznamy!
 • Inteligentné vyhľadávanie: po uložení záznamov na zabudovaný disk zariadenia Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP , je možné použiť funkciu "inteligentné vyhľadávanie" na účinné prehrávanie konkrétnych incidentov. Vďaka tomu je možné ľahko prezerať a analyzovať záznamy zistených pohybov ľudí alebo vozidiel, čo uľahčuje identifikáciu akýchkoľvek nežiaducich incidentov.
 • Zabezpečenie a monitorovanie: pre monitorovacie systémy, táto funkcia pomáha poskytovať pokročilejšie nástroje na odhaľovanie hrozieb a reakciu na ne, čím sa zvyšuje celková účinnosť monitorovania a zabezpečenia.

Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP - wykrywanie ruchu oparte na technologii Motion Detection 2.0

Hilook by Hikvision 4-v-1 2MPx SSD-DVR-2MP kanálový rekordér s integrovaným SSD diskom

 • 4-kanálový rekordér 4v1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP je vyrobený pomocou technológie eSSD , to znamená, že má zabudovaný disk SSD ktorý sa používa na ukladanie videozáznamov. Kapacita zabudovaného disku v rekordéri je 512 GB .
 • Disk SSD je typ úložiska, ktoré je výrazne rýchlejší ako tradičný pevný disk (HDD) a neobsahuje žiadne pohyblivé mechanické časti.
 • Zabudovaný 4-kanálový rekordér 4v1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP pohon SSD ktoré sa používa na ukladanie záznamov z bezpečnostných kamier . S týmto funkčným riešením je spojených niekoľko dôležitých výhod, ako napríklad vyššia rýchlosť prístupu k údajom , väčšia spoľahlivosť , nižšia spotreba energie a možnosť efektívnejšie spravovať a ukladať nahrané video . V skratke to znamená, že hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP eSSD rekordér je pokročilejší a efektívnejší v porovnaní s tradičnými rekordérmi s pevnými diskami (HDD) .

Rejestrator 4 kanałowy 4w1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP z wbudowanym dyskiem SSD

Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP 4-v-1 kanálový DVR kompatibilný s mobilnou aplikáciou Hik-Connect

 • Hik-Connect t o moderné platforma Hikvision na diaľkové ovládanie monitorovacích systémov pomocou mobilných zariadení so systémom Android, Linux alebo iOS .
 • Aplikácia Hik-Connect bola navrhnuté na použitie so zariadeniami, ako sú DVR, NVR, kamery, videointerkomy a zabezpečovacie ústredne . Umožňuje sledovať sledovacie video v reálnom čase alebo ho kedykoľvek prehrať doma, v kancelárii, v dielni alebo kdekoľvek inde.
 • Keď sa spustí alarm zariadenia, môžete dostať okamžité upozornenie z aplikácia Hik-Connect .

Rejestrator 4 kanałowy 4w1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP kompatybilny z aplikacją mobilną Hik-Connect

Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP 4 v 1 DVR s technológiou riadenia prenosu podľa scény

Inteligentné a pokročilé technológia riadenia priepustnosti dát prispôsobená typu nahrávanej scény optimalizuje kvalitu aj účinnosť procesu nahrávania videa , ako aj efektívne využívanie úložiska eSSD, ktoré je mimoriadne dôležité pre videorekordéry a monitorovacie systémy.

Táto technológia presne upravuje spôsob komprimovania a prideľovania úložného priestoru eSSD na základe rozpoznania práve zaznamenávanej scény. To znamená, že pri zmene podmienok alebo typu zaznamenávaného pohybu môže systém upraviť parametre kompresie tak, aby optimalizoval výkon a kvalitu zaznamenávaného materiálu.

 • Optimalizovaná kvalita videa: vďaka dynamickému nastaveniu kompresie, 4 v 1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP DVR dokáže udržať vysokú kvalitu videa aj v situáciách, keď je scéna zložitejšia alebo rušná. To znamená, že aj v náročných podmienkach možno dosiahnuť jasné a detailné zábery.
 • Úspora miesta na disku: technológia riadenia šírky pásma umožňuje efektívnejšie využívať dostupný priestor na eSSD. Podľa potreby 4 v 1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP DVR komprimuje údaje videa, aby sa ušetrilo miesto, ale zároveň zabezpečuje, že sa v záznamoch zachovajú dôležité detaily.
 • Flexibilita ukladania rôznych scén: prispôsobivosť meniacim sa scénam umožňuje nahrávanie rôznych typov scén v jednom zariadení 4v1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP . To znamená, že zariadenie dokáže efektívne riešiť rôzne situácie, napríklad monitorovanie oblastí s rôznym stupňom pohybu alebo premenlivým osvetlením.
 • Optimalizácia výkonu eSSD: riadenie šírky pásma podľa scény pomáha znížiť zaťaženie disku SSD, čo môže prispieť k jeho dlhšiemu používaniu. Znižuje tiež spotrebu energie, čo je výhodné pre zariadenia pracujúce na batérie alebo s obmedzeným napájaním.

Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP z technologią kontrolowania przesyłu danych dostosowaną do sceny

Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP 4 v 1 DVR - nahrávanie videa v rozlíšení až 3K na všetkých 4 kanáloch

Hilook by Hikvision 4 v 1 2MPx SSD-DVR-2MP DVR umožňuje plný záznam na všetkých štyroch video kanáloch v rozlíšení až 3K!

 • Úplná registrácia: rekordér Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP dokáže súčasne zaznamenávať obraz na všetky štyri videokanály. Bez ohľadu na to, koľko kamier je k DVR pripojených, dokáže nahrávať obraz zo všetkých kamier súčasne.
 • Štyri kanály: rekordér Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP podporuje 4 video kanály čo znamená, že k nemu môžete pripojiť štyri sledovacie kamery. Každá z nich sníma samostatnú oblasť alebo scénu.
 • Rozlíšenie Lite až do 3K/5 MP: rekordér Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP má možnosť nahrávať video v rôznych rozlíšeniach v závislosti od potrieb používateľa. Rozlíšenie deklarované výrobcom zariadenia "Lite do 3K/5 MP" znamená, že si môžete vybrať rozlíšenie od Lite po 3K alebo 5 MPx, čo vám umožní prispôsobiť kvalitu obrazu vašim špecifickým potrebám alebo podmienkam!

Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP - rejestracja obrazu w rozdzielczości do 3K na wszystkich 4 kanałach

Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP - najmodernejší 4-kanálový DVR 4v1 podporujúci štandard Onvif

Diktafón 4 v 1 Hilook by Hikvision SSD-DVR-2MP podporuje komunikačný štandard Onvif , čím poskytuje svojim používateľom všestrannosť a kompatibilitu a umožňuje bezproblémovú integráciu a interoperabilitu s rôznymi zariadeniami videodohľadu bez ohľadu na výrobcu.

Je to dôležitá funkcia, najmä pre komplexné monitorovacie systémy , ktoré používajú rôzne značky zariadení.

 • Všestrannosť a flexibilita: vďaka dodržiavaniu protokolu Onvif , rekordér 4 v 1 Hilook by Hikvision SSD-DVR-2MP možno použiť s rôznymi typmi monitorovacích kamier, či už ide o kamery HiLook alebo kamery iných výrobcov. To umožňuje flexibilné prispôsobenie monitorovacieho systému konkrétnej situácii.
 • Bezproblémové pripojenie: štandard Onvif zaručuje bezproblémovú komunikáciu medzi zariadeniami . Nie sú potrebné špecializované riešenia alebo protokoly pre každú značku zariadenia. Všetko funguje spoločne pre jednoduchú inštaláciu a konfiguráciu.
 • Na základe otvorenosti: protokol Onvif je založený na otvorenej špecifikácii čo znamená, že je verejne dostupný a podporovaný mnohými spoločnosťami. To podporuje inovácie a rozvoj ekosystému video dohľadu.

Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP - nowoczesny rejestrator 4 kanałowy 4w1 obsługujący standard Onvif
Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP - schemat złączy połączeniowych:

4v1 Hilook by Hikvision 2MPx SSD-DVR-2MP DVR - schéma pripojenia konektorov:

 1. video / koaxiálny vstup
 2. vstup HDMI
 3. vstup VGA
 4. port LAN a 2 porty USB
 5. elektrická zásuvka
 6. uzemnenie

Hilook by Hikvision 2MP SSD-DVR-2MP 4-in-1 DVR - špecifikácie a technické údaje záznamového zariadenia:

 • Detekcia pohybu: Detekcia pohybu 2.0
 • Analýza osôb/vozidiel: detekcia pohybu 2.0 je predvolene zapnutá pre všetky analógové kanály. Dokáže klasifikovať osoby a vozidlá a výrazne znížiť počet falošných poplachov spôsobených objektmi, ako sú listy a svetlá; Podporované je rýchle vyhľadávanie podľa objektu alebo typu udalosti!
 • Kompresia videa: H.265 Pro/H.265
 • Rozlíšenie kódovania: keď nie je povolený režim 1080p Lite: lite/5 MP Lite/4 MP Lite/1080p/720p/VGA/WD1/4CIF/CIF; keď je povolený režim 1080p Lite: 3K Lite/5 MP Lite/4 MP Lite/1080p Lite/720p Lite/VGA/WD1/4CIF/CIF
 • Rýchlosť snímok - hlavný prúd: keď nie je aktivovaný režim 1080p Lite
 • Snímková frekvencia - prístup k prúdu 3K: 3K Lite pri 12 fps; 4 MP Lite/1080p pri 15 fps; 720p/WD1/ACIF/NGA/CIF pri 20 fps
 • Prístup k 5 MPx prúdu: 5 MPx Lite pri 12 fps; 4 MP Lite/1080p pri 15 fps; 720p/WD1/4CIF/VGA/CIF pri 20 fps
 • Prístup k 4 MPx prúdu: 4 MPx Lite/1080p pri 15 fps; 720p/WD1/ACIF/NGA/CIF pri 25 fps (P)/30 fps (N)
 • Prístup k streamu v rozlíšení 1080p: 1080p/720p pri 15 fps; VGA/WD1/4CIF/CIF@25 fps (P)/30 fps (N)
 • Prístup k streamu 720p: 720p/VGA/WD1/4CIF/CIF pri 25 fps (P)/30 fps (N)
 • Keď je povolený režim 1080p Lite: 3K Lite/5 MP Lite pri 12 fps; 4 MP Lite pri 15 fps; 1080p Lite/720p Lite/VGA/WD1/4CIF/CIF pri 25 fps (P)/30 fps (N)
 • Podprúd: Wo1/4CF pri 12 fps: CIFe25 fps (P/30 fps (N)
 • Prenosová rýchlosť videa: technológia riadenia prenosovej rýchlosti sa v závislosti od aktuálnej scény prispôsobuje scéne a automaticky prideľuje vhodnú šírku pásma, aby sa zabezpečil stabilný záznam
 • Typ toku: video, video a zvuk (POZNÁMKA: v záujme ochrany súkromia zariadenie predvolene nahráva len video - bez zvuku; ak chcete nahrávať zvuk, manuálne povoľte nahrávanie zvuku)
 • Kompresia zvuku: G.711u
 • Rýchlosť prenosu zvuku: 64 Kb/s
 • Vstup IP videa: 1 kanál, rozlíšenie až 6 MPx, podpora pre IP kamery H.265+/H.265
 • Analógový video vstup: 4-kanálové, rozhranie BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), podpora koaxiálneho pripojenia
 • Vstup HDTVI: 5 MP@20 fps, 3K@20 fps, 4 MP@30 fps, 4 MP@25 fps, 1080p@30 fps, 1080p@25 fps, 720p@60 fps, 720p@50 fps, 720p@30 fps, 720p@25 fps
 • Vstup AHD: 4 MP@30 fps, 4 MP@25 fps, 1080p@30 fps, 1080p@25 fps, 720p@30 fps, 720p@25 fps
 • Vstup HDCVI: 4 MP@30 fps, 4 MP@25 fps, 1080p@30 fps, 1080p@25 fps, 720p@30 fps, 720p@25 fps
 • Vstup CVBS: podporované
 • Výstup HDMI: 1 kanál, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz
 • Výstup VGA: 1 kanál, 1920 × 1080/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz
 • Režim výstupu videa: súčasný výstup HDMI/VGA
 • Zvukový vstup: 4 kanály cez koaxiálny kábel
 • Zvukový výstup: 1-kanálový cez HDMI
 • Synchrónne prehrávanie: 4 kanály
 • Celková kapacita: 72 Mb/s
 • Priepustnosť prichádzajúcich dát: 4 Mbps
 • Sieťový protokol: TCP/IP, DHCP, HiLookVision, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, UPnP™, HTTPS
 • Sieťové rozhranie: 1, samoaplikačné rozhranie RJ45 10/100 Mbps Ethernet
 • Kapacita: integrovaný disk SSD s kapacitou 512 GB (k dispozícii je 480 GB)
 • Rozhranie USB: zadný panel, 2 × USB 2.0
 • Vstup/výstup alarmu: neuplatňuje sa
 • Napájanie: 12 VDC, 1 A
 • Spotreba energie: ≤ 5,4 W (s eSSD)
 • Prevádzková teplota: -10°C až 45°C (14°F až 113°F)
 • Prevádzková vlhkosť: 10% až 90%
 • Rozmery (Š × H × V): 151 × 121 × 46 mm (5,94 × 4,76 × 1,81 palca)
 • Hmotnosť: ≤ 0,5 kg

Rejestrator 4w1 Hilook by Hikvision 2MP SSD-DVR-2MP - specyfikacja i dane techniczne urządzenia rejestrującego:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Nevypĺňajte toto pole:
Avatar autora Hikvision eDVR 8.1.2024 12:42
Dobrý deň. Aký model SSD je nainštalovaný v DVR? Ďakujem. Peter
Odpovedať
E Avatar autora Odpoveď 8.1.2024 12:50
Dobrý deň, eSSD v danom boxe je vo forme čipu na doske.