ALNET NETSTATION 4 KAMERY

Kód: 1261
255,30 € 212,80 € bez DPH
6 dní od objednávky
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

ALNET NETSTATION
SIEŤOVÝ SOFTVÉR PRE DIGITÁLNY ZÁZNAM OBRAZU
PRE 4 IP KAMERY

ALNET NETSTATIONSIECIOWE OPROGRAMOWANIE DO CYFROWEJ REJESTRACJI OBRAZUDLA 4 KAMER IP

  • kompatibilita s IP kamerami od známych výrobcov
  • podpora ONVIF a RTSP
  • viacvrstvové elektronické mapy
  • režim viacerých monitorov
  • pokročilé ovládanie PTZ
  • zvukový záznam
  • digitálny zoom
  • intuitívne ovládanie

ÚČEL

Serverový softvér pre 4 IP kamery.

POPIS PRODUKTU

Softvér NetStation je určený na použitie v inštaláciách obsahujúcich od 4 do niekoľkých stoviek IP kamier. Úplná škálovateľnosť softvéru umožňuje prispôsobiť veľkosť inštalácie presne podľa potrieb klienta. Vďaka rozsiahlym sieťovým možnostiam je softvér NetStation ideálny na sledovanie rozptýlených lokalít na veľkom území. Neustále aktualizácie aplikácií zaručujú, že používateľ má vždy k dispozícii najnovšie riešenia v súlade s aktuálnymi trendmi na trhu. Vďaka otvorenej softvérovej architektúre si používateľ môže vybrať z takmer 1 000 integrovaných IP kamier od všetkých významných výrobcov. Tento softvér sa vyvíja už viac ako sedem rokov a je v prevádzke v takmer 70 000 zariadeniach na celom svete, čo potvrdzuje jeho vysokú spoľahlivosť a funkčnosť.

Softvér NetStation je kompatibilný s najnovšími riešeniami sieťových kamier a plne využíva štandard HDTV. Megapixelové kamery, ktoré generujú obraz s rozlíšením niekoľkokrát vyšším ako PAL/NTSC, sa čoskoro stanú štandardom a stanovia nový štandard vo všetkých inštaláciách CCTV.

Pokročilý klientsky softvér CMS umožňuje neobmedzený vzdialený prístup k obrazom z kamery, archívnym záznamom a mnohým ďalším funkciám. Klientský softvér CMS Mobile je jednou z najpokročilejších aplikácií svojho druhu na trhu. Ako doplnok je k dispozícii celý rad klientskych aplikácií pre mobilné zariadenia, ako sú mobilné telefóny alebo vreckové počítače. Tieto aplikácie možno používať v zariadeniach vybavených týmito systémami: Symbian OS / iOS / Android / BlackBerry a Windows Mobile OS.

Videoarchív je pokročilý a zároveň ľahko použiteľný nástroj na spracovanie archívnych videozáznamov. Každá kamera má vlastnú časovú os, ktorá prehľadne zobrazuje všetky udalosti aktivujúce záznam. Vyhľadanie a zobrazenie hľadanej udalosti je preto veľmi jednoduché a rýchle. Pohybom kurzora myši sa zobrazí popis s dátumom a časom a v ďalšom okne sa vygeneruje rýchly náhľad označenej udalosti s možnosťou posúvania dopredu a dozadu. Rýchlosť prehrávania v okne náhľadu je spojená s rýchlosťou kurzora myši. Ovládací panel umožňuje prehrávanie v oboch smeroch pri niekoľkých rýchlostiach. Rýchle vyhľadávanie detekcie pohybu v určenej oblasti výrazne uľahčuje analýzu záznamu. Konkrétne udalosti možno označiť špeciálnou značkou, čo zjednodušuje ich následné vyhľadávanie. Značky môže operátor pridávať manuálne, ale aj automaticky pomocou vstupných/výstupných signálov, čo môže byť možnosť využívaná napríklad pri kontrole prístupu.

Špeciálny fotoalbum uľahčuje ukladanie a tlač fotografií vybraných udalostí.

Ľahko použiteľná funkcia zálohovania umožňuje rýchle uloženie vybraného videa na akékoľvek médium, napríklad DVD. Úryvok videa je tiež možné exportovať do obľúbených formátov, napr. AVI, a potom ho prehrať na väčšine počítačov bez ďalšieho softvéru.

Okno konfigurácie kamery umožňuje presné nastavenie všetkých dostupných parametrov pre každú jednotlivú kameru. Viacúrovňové menu umožňuje prehľadné ovládanie parametrov všetkých kamier v systéme.

Jedným z nástrojov dostupných pri konfigurácii kamier je editor detekcie pohybu, ktorý umožňuje jemné nastavenie citlivosti detekcie a navrhnutie masiek pohybu pre každú kameru a oblasť.

Zariadenie NetStation umožňuje prevádzku až 32 kamier PTZ. Ovládanie môže byť pomocou klávesnice, myši, joysticku alebo špeciálneho ovládacieho panela na monitore. Široká škála implementovaných komunikačných protokolov umožňuje výber hlavíc od mnohých výrobcov. Jednou z podporovaných funkcií je predvoľba a automatické panoráma, ktoré umožňujú jednotlivým kamerám monitorovať väčšiu oblasť.

Prehľadné menu umožňuje rýchlu konfiguráciu súboru dostupných digitálnych vstupov/výstupov. Vstupný signál môže spustiť jednu z mnohých naprogramovaných akcií, napríklad nastavenie kamery PTZ do určitej polohy alebo spustenie nahrávania. Výstupy sa môžu spúšťať manuálne alebo udalosťami, ako sú signály zo snímača pohybu alebo ovládacieho panela.

Podpora zvuku je silnou stránkou zariadenia NetStation. Paralelne možno nahrávať až 32 zvukových kanálov. Prehrávanie nahraného zvuku je veľmi jednoduché a efektívne. Nahrávanie videa na základe detekcie zvuku je jednou z mnohých pokročilých funkcií systému. Rozsiahla sada nástrojov umožňuje presné nastavenie každého parametra zvukového kanála.

Pre správne fungovanie rozsiahleho kamerového systému je nevyhnutné, aby bolo možné naprogramovať akcie na určitý časový úsek. Pokročilý plánovač úloh umožňuje presne naprogramovať širokú škálu činností v ľubovoľnej časovej oblasti. Podporované sú akcie pre kamery, mikrofóny, vstupy/výstupy a systémové udalosti. Jasný harmonogram umožňuje eliminovať prekrývajúce sa činnosti a uľahčuje navrhovanie časových intervalov. Plánovač úloh umožňuje napríklad odoslať e-mail s priloženým obrázkom z vybraného fotoaparátu alebo sa automaticky pripojiť ku klientskej aplikácii CMS. Automatické pripojenie k vzdialenému klientovi je užitočné v prípade nepretržitého monitorovania systému CCTV, ktoré umožňuje automatické zobrazenie typu a miesta udalosti na ktoromkoľvek mieste na svete.

SÚPRAVA OBSAHUJE

  • licenčný kľúč USB
  • softvér na CD

Dodatočné parametre

Kategória: Kamerové systémy
Hmotnosť: 0.01 kg
Detekcia pohybu: Áno
Max. Počet monitorov: 8 Fr.
Onvif: Áno
Podpora IP kanálov: 4 kanály
Prevádzka PTZ: Áno

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: