Menič Volt Polska Power Sinus 6KW 24V 6000W/18000W

Kód: 11553
1 085,30 € 904,40 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Núdzový zdroj POWER SINUS je kombináciou meniča, nabíjačky a automatického prepínača striedavého prúdu v jednom systéme so špičkovou účinnosťou konverzie DC/AC 88 %. Ponúka množstvo jedinečných riešení a zároveň patrí medzi najobľúbenejšie a cenovo najdostupnejšie systémy núdzového napájania na trhu. Ponúka viacstupňové nabíjanie s korekciou účinníka nabíjania a "čistý" sínusový signál na výstupe s bezprecedentne vysokým impulzným výkonom, ktorý spĺňa vysoké požiadavky zariadení núdzového napájania.

Výkonná nabíjačka série POWER SINUS produkuje nabíjací prúd až 120 A (v závislosti od modelu) a vďaka zabudovanej korekcii účinníka nabíjania spotrebuje jednotka o 20 - 30 % menej energie zo vstupu striedavého prúdu ako štandardná nabíjačka.

Okamžitý (preťažovací) výkon je približne 300 % menovitého výkonu a udržiava sa až 20 s, čo umožňuje úspornú prevádzku moderných elektrických zariadení. Spotreba energie v pokoji dosahuje maximálne 4 % menovitého výkonu.

Vďaka prioritnému prepínaču (AC / BATÉRIA) a automatickému štartu generátora je jednotka ideálna pre systémy núdzového napájania alebo pre aplikácie obnoviteľných zdrojov energie.

V režime priority striedavého prúdu sa po odpojení sieťového napájania (alebo po jeho poklese v prijateľnom rozsahu) vypne relé a záťaž sa automaticky prenesie na výstup meniča. Po obnovení sieťového napájania sa relé opäť zapne a záťaž sa automaticky prenesie na striedavú časť meniča.

V režime priority AKUMULÁTOR (batéria) bude menič získavať maximálny výkon z externých zdrojov energie (napr.: systémy obnoviteľných zdrojov energie).

Vďaka generátoru s automatickým štartom možno jednotku používať ako integrovanú súčasť systému núdzového napájania a zapnúť ju, keď sa na batérii zistí nízke napätie.

Menič je vybavený vizuálnymi (LED kontrolky) a zvukovými (tzv. "bzučiak") indikáciami prevádzkového stavu jednotky, čo uľahčuje obsluhu a zisťovanie prípadných problémov.

Vďaka uvedeným parametrom/funkciám sú núdzové zdroje série POWER SINUS ideálne na napájanie elektrických zariadení vyžadujúcich striedavé napätie 230 V z batériovej banky s jednosmerným napätím 24 V. Okrem toho ich možno úspešne použiť aj ako núdzový zdroj energie pre zariadenia vyžadujúce nepretržité napájanie, ako sú napríklad serverovne, automatizačné systémy, pece a čerpadlá ústredného kúrenia.

Aby ste spotrebič čo najlepšie využili, musíte ho inštalovať, skladovať a používať v súlade s pokynmi uvedenými v návode. Pred použitím si prečítajte obsah.

Menovitý výkon (nepretržitý)6000 W
Výkon pri preťažení (okamžitý)18000 W
Napätie batérie / -24 V
Rozmery D x Š x V [mm]800 * 360 * 350 mm
Hmotnosť [kg]45

Dodatočné parametre

Kategória: Meniče napätia
Hmotnosť: 45 kg
Forma vlny: Čistý sínus
Funkcia UPS: Áno
Funkcia usmerňovača: Áno
Okamžitý výkon: 18000 W
Trvalý výkon: 6000 W
Vstupné napätie: 24 V
Výstupné napätie: 230 V
Zásuvka USB: Nie

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: