Modul Netgear AGM732F Singlemode LC 1Gbps SFP

Kód: 13525
378,70 € 315,60 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Modul SFP Netgear AGM732F
Jednovidový LC 1Gbps

Moduł SFP Netgear AGM732F Singlemode LC 1Gbps

Kľúčové vlastnosti

  • Gigabitový Ethernet LX
  • Duplexný konektor LC
  • Vhodný do slotov SFP na spravovaných prepínačoch
  • Vhodný do slotov SFP na prepínačoch Smart
  • Až 10 km s použitím jednovidového vlákna 9/125 µm
  • Symbol výrobku: AGM732F

Účel

Modul SFP je určený na prácu s jednovidovými optickými vláknami ukončenými konektormi typu DUAL LC. Modul je kompatibilný s týmito prepínačmi Netgear: GSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F, FS728TP, FS728TLP

Popis

Modul Netgear AGM732F umožňuje pripojenie dvoch prepínačov vzdialených od seba až 10 km. Modul pracuje s jednovidovým optickým vláknom. Signál sa prenáša rýchlosťou až 1 Gb/s

Dodatočné parametre

Kategória: Moduly SFP, mini GBIC, SFP+
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: