SHINEWAYTECH OPTICKÝ REFLEXOMETER OTDR SM 1310/1550nm S120A

Kód: 12558
1 778,90 € 1 482,40 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

SHINEWAYTECH
Optický reflektometer
OTDR SM 1310/1550nm 24/24dB S120A

SHINEWAYTECH<br/>Reflektometr optyczny OTDR SM 1310/1550nm 24/24dB S120A

Kľúčové vlastnosti

  • Typ vlákna: JEDNOVIDOVÉ (SM)
  • Vlnová dĺžka: 1310/1550 nm
  • Dynamický rozsah: 24/24 dB
  • Mŕtva zóna: EDZ 5 m
  • Konektor: FC/PC vymeniteľné SC, ST
  • Prevádzkový čas: 10 hodín (na batériu)

Účel

Reflektometer je prístroj určený na zisťovanie porúch v optických vláknach, meranie dĺžky vlákna a strát.

Popis produktu

ShinewayTech S120A je optický reflektometer určený pre jednovidové vlákna. Funguje v pásmach 1310/1550 nm a má dynamický rozsah výkonu 24/24 dB. Má zabudovanú pamäť, ktorá umožňuje uložiť 1 000 meraní. Súbory s meraniami sa ukladajú vo formáte (*.sor).

Galéria produktov

Špecifikácia

  • Vlnová dĺžka : 1310 / 1550 nm (± 20 nm)
  • Dynamický rozsah : 24 / 24 dB
  • Typ vlákna : Jednovidové
  • Mŕtva zóna : EDZ: 5 m
  • Optický konektor : FC/PC (zameniteľné SC, ST)
  • Presnosť merania vzdialenosti : ± (1m + 5x10^5 * vzdialenosť + veľkosť vzorky)
  • Presnosť merania tlmenia : ± 0,05 dB
  • Presnosť merania odrazu : ± 4 dB
  • Komunikačné konektory : USB / RS-232
  • Napájanie : NiMH batérie AC/DC adaptér
  • Životnosť batérie : 10 hodín v prevádzkovom režime 20 hodín v pohotovostnom režime
  • Prípustná prevádzková teplota : -10 až 50 stupňov C
  • Prípustná teplota skladovania : -20 až 70 stupňov C
  • Prípustná vlhkosť vzduchu 0-95 % nekondenzovateľné
  • Hmotnosť : 1 kg
  • Rozmery : 220x110x70 mm
  • Zloženie súpravy : Zariadenie Batérie Napájací zdroj Softvér TraceManager CD USB kábel

Dodatočné parametre

Kategória: Nástroje
Hmotnosť: 1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: