AirFlow S-QOTKSdD SM 8x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M FIBRE CABLE

Kód: 12639
0,60 € 0,50 € bez DPH
Skladom (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Optický kábel AirFlow
S-QOTKSdD SM 8x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

KABEL ŚWIATŁOWODOWY AirFlow S-QOTKSdD SM 8x9/125 ITU-T G.657A2 800N SPAN 80M

Kľúčové vlastnosti

  • Počet vlákien: 8
  • Typ vlákna G.657A2
  • Vysokokvalitné jednovidové vlákno
  • Znížený polomer ohybu do 7,5 mm
  • Ľahká konštrukcia s malým priemerom 3 mm
  • PU plášť
  • Odolnosť voči UV žiareniu
  • Vystužené aramidovými vláknami
  • Plne dielektrické
  • Maximálne montážne napätie 800N
  • Teplotný rozsah -20oC - 60oC
  • Rozpätie 80M

Účel

Káble AirFlow S-QOTKSdD sú určené na nadzemné inštalácie na rozpätiach do 80 metrov a v primárnych a sekundárnych teletechnických kanáloch pneumatickou (fúkaním) a mechanickou (ťahaním) metódou.

Popis produktu

Káble série AirFlow S-QOTKSdD sa vyznačujú ľahkou konštrukciou s malým priemerom 3 mm a zníženým polomerom ohybu do 7,5 mm. Kábel je navinutý na pohodlných rotujúcich cievkach po 1 000 metroch balených v kartónoch. Cena za 1mb.

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble a SFP moduly
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Externá stránka
Počet vlákien: 8
Typ Vlákna: Jednomódové, G.657A2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: