ARP SM 1x9/125 ITU-T G.657A2 80N WHITE FTTX Optický kábel

Kód: 13884
0,20 € 0,20 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Optický kábel ARP SM
1x9/125 g.657A2 White FTT

Światłowód ARP SM 1x9/125 g.657A2 Biały FTT

Kľúčové vlastnosti

  • Počet vlákien - 1
  • Typ vlákna: G.657A2 - malý polomer ohybu
  • Vysokokvalitné jednovidové vlákno
  • Konštrukcia vystužená 2 ARP tyčami - aramidovými vláknami
  • Plne dielektrické
  • Teplotný rozsah: -20oC až +60oC
  • Povlak odolný voči UV žiareniu
  • Kabát LSZH
  • Suché centrum

Účel

Kábel ZW-NOTKSdp ARP je univerzálny (vonkajší/vnútorný) plochý kábel na použitie v systémoch FTTX a FTTH. Použité vlákna G.657A2 umožňujú malé polomery ohybu. Konštrukcia bola špeciálne navrhnutá tak, aby poskytovala veľmi dobré tienenie vlákien a navyše umožňovala jednoduché vedenie a upevnenie kábla priamo na steny.

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble a SFP moduly
Hmotnosť: 0.01 kg
Aplikácia: Interné stránky
Počet vlákien: 1
Typ Vlákna: Jednomódové, G.657A2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: