FLAT Z-XOTKtsdp SM 24x9/125 2T12F ITU-T G.652D 1.2kN optický kábel

Kód: 12423
1 € 0,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Optický kábel
FLAT Z-XOTKtsdp 24xSM

Kabel światłowodowy FLAT Z-XOTKtsdp 24xSM

Kľúčové vlastnosti

  • Počet vlákien: 24
  • Typ vlákna G.652D
  • Vysokokvalitné jednovidové vlákno
  • Ľahká dvojrúrková konštrukcia (cca 36 kg/km)
  • Vysoká flexibilita a odolnosť voči ťahu
  • PE povlak (0,8 mm)
  • Odolnosť voči UV žiareniu
  • Konštrukcia s gélovou a vodnou blokádou (WB)
  • Vystužené 2 tyčami z FRP (každá ø 1,8 mm)
  • Plne dielektrické
  • Maximálne montážne napätie 1200N
  • V súlade s normami kódovania eia/tia-598
  • Teplotný rozsah -30oC - 70oC
  • Rozpätie 70M

Účel

Káble série FLAT Z-XOTKtsdp sú určené na inštaláciu v primárnych a sekundárnych teletechnických kanáloch pneumatickou (fúkaním) a mechanickou (ťahaním) metódou a na nadzemné inštalácie na rozpätiach do 70 metrov.

Popis produktu

Kábel FLAT série Z-XOTKtsdp je plochý kábel s rozmermi 8,3 mm x 3,3 mm. Výrobok sa vyznačuje ľahkou dvojrúrkovou konštrukciou. Do vonkajšej vrstvy PE sú vložené dve tyče z FRP (ø1,8 mm). Trubica obsahuje až 24 optických vlákien, ktoré sú v súlade s farebným kódovaním eia/tia-598.

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble a SFP moduly
Hmotnosť: 0.04 kg
Aplikácia: Externá stránka
Počet vlákien: 24
Typ Vlákna: Jednomódové, G.652D / 9/125

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: