FRP Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1,2kN optický kábel

Kód: 12426
0,90 € 0,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

OPTICKÝ KÁBEL
FRP Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1,2 kN

KABEL ŚWIATŁOWODOWY FRP Z-XOTKtcdD SM 12x9/125 ITU-T G.652D 1.2kN

Kľúčové vlastnosti

-Počet vlákien 12 -Typ vlákna G.652D -Vysokokvalitné jednovidové vlákna -Upevnená konštrukcia s 2 FRP tyčami -Priemer 6,5-7,0 mm -Totálne dielektrický -HDPE povlak -Gélové a vodné blokovanie (WB) -Maximálne inštalačné napätie 1200 N -Spĺňa normy kódovania eia/tia-598 -Temperatúrny rozsah -40oC - 70oC

Účel

Káble FRP Z-XOTKtcdD sú určené na inštaláciu v primárnych a sekundárnych teletechnických kanáloch pneumatickou (fúkaním) a mechanickou (ťahaním) metódou a na nadzemné inštalácie na rozpätiach do 35 metrov.

Popis produktu

Káble FRP Z-XOTKtcdD majú ľahkú konštrukciu z jednej rúrky (50 kg/km). Majú vysokú pružnosť a odolnosť proti odporu vďaka použitým 2 tyčiam z FRP (ø0,9 mm). Tuba je naplnená hydrofóbnym gélom, ktorý chráni vlákna pred vibráciami a účinkami vlhkosti. Stred kábla je dodatočne chránený proti prenikaniu vody pomocou napučiavajúcich vlákien.

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble a SFP moduly
Hmotnosť: 0.05 kg
Aplikácia: Externá stránka
Počet vlákien: 12
Typ Vlákna: Jednomódové, G.652D / 9/125

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: