OPTICKÝ KÁBEL DAC 12J

Kód: 8419
0,60 € 0,50 € bez DPH
Skladom (>20 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

EXTERNÝ OPTICKÝ KÁBEL
SM DAC 12J
CENA ZA METER!

KABEL ŚWIATŁOWODOWY ZEWNĘTRZNYSM DAC 12JCENA ZA 1 METR!

KĽÚČOVÉ FUNKCIE

  • Jednovidové optické vlákno
  • Optické úložisko: 12
  • Typ vlákna 9/125
  • Môže sa položiť priamo do zeme
  • Ochrana proti prenikaniu vlhkosti
  • Odolnosť proti deformácii

APLIKÁCIA

Externý optický kábel pre priamo zabudovaný DAC.

POPIS PRODUKTU

Priamy prístupový kábel (DAC) je veľmi ľahký dielektrický kábel s centrálnou rúrkou, určený na priame uloženie do zeme. Vyznačuje sa veľmi malým vonkajším priemerom, vďaka ktorému sa ľahko inštaluje. Jeho konštrukcia zahŕňa ochranu proti pozdĺžnemu prenikaniu vody. Je odolný voči drveniu a rozťahovaniu. Tuhý prvok použitý vo vonkajšom plášti zaručuje, že kábel sa môže ohýbať len v jednej rovine.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • Skupina produktov : Externý kábel
  • Štandardné vlákno : ITU-TG.657.A1
  • Odolnosť proti deformácii : áno
  • Bez halogénov (v súlade s normou EN 50267-2-2) : áno
  • Ochrana proti pozdĺžnemu prenikaniu vlhkosti : áno
  • Ochrana proti hlodavcom : nie
  • Tuba : ústredie
  • Typ vlákna : SM
  • Vonkajší náter : PP (polypropylén)
  • Vonkajšia farba škrupiny : oranžová
  • Hrúbka vonkajšieho plášťa : 1.5 mm
  • Rozsah prevádzkových teplôt : -30°C / +70°C
  • Teplotný rozsah inštalácie : -10°C / + 50°C
  • Teplotný rozsah skladovania/prepravy : -30°C / +70°C

KONŠTRUKCIA KÁBLA

BUDOWA KABLA

VLASTNOSTI KÁBLA

  • Názov : DAC 12J
  • Dizajn : 12 x SM (1x12)
  • Polomer ohybu [ mm ] : 60
  • Hmotnosť [ kg/km ] : 28
  • Priemer [ mm ] : 5.9
  • Maximálna napäťová sila [ N ] : 1200

VLASTNOSTI VLÁKNA

  • Typ vlákna : Jednovidové vlákno 9/125 nm
  • : ITU-T G.657.A1 IEC-60793-2-50, B6-A1
  • Priemer poľa modulu : 1310 nm [Pm]: 9,2 ± 0,3
  • Priemer poľa modulu ; 1550 nm [Pm] : 10.2 ± 0.4
  • Modul excentricity poľa [%] : Max. 6
  • Excentricita jadra vlákna/primárneho plášťa [Pm] : Max. 0.4
  • Priemer primárneho povlaku vlákna [Pm] : 125.± 0.5
  • Inkoncentricita priemeru plášťa [%] : Max. 0.6
  • Priemer pokrytia čistý [Pm] : 242 ± 5
  • Priemer pokrytia, farebný [Pm] : 254 ± 7
  • Excentricita plášťa/plášťa primárneho vlákna [Pm] : Max. 8
  • Rozsah prevádzkových teplôt; -60 °C až +85 °C [DB/km] : Max. 0.05
  • Citlivosť na ohyb - 10 otáčok okolo Ø30mm-1550nm [Db] : Max.0.1
  • Citlivosť na ohyb - 10 otáčok okolo Ø30mm-1625nm [Db] : Max.03
  • Citlivosť na ohyb - 1 otáčka okolo Ø20 mm -1550 nm [Db] : Max. 0.75
  • Citlivosť na ohyb -1 otáčky okolo Ø20 mm - 1625 nm [Db] : Max.1.5
  • Vlnová dĺžka [Nm] : Max.1260
  • Vlnová dĺžka pre nulovú disperziu [Nm] : 1300- 1322
  • Zníženie nulového ponoru [Ps/nm²km] : Max. 0.090
  • Chromatická dipresia; 1285 nm - 1330 nm [Ps/nm.km] : Max. 3.0
  • Chromatická dipresia 1550 nm [Ps/nm.km] : Max. 17.0
  • Chromatická dipresia 1625 nm [Ps/nm.km] : Max. 21.0
  • Referenčná hodnota PMD Q [Ps/vkm] : Max. 0.20
  • Maximálny útlm 1383 nm : 0.29
  • Maximálny útlm 1550 nm : 0.19
  • Index lomu skupiny 1330 nm : 1.14671
  • Index lomu skupiny; 1550 nm : 1.14675
  • Index lomu skupiny 1625 nm : 1.01.4680

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble a SFP moduly
Hmotnosť: 0.01 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: