Optický kábel SAVER Z-XOTKtsdD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1,5 kN

Kód: 14619
1 € 0,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
1.8.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

ŠETRIČ OPTICKÝCH KÁBLOV Z-XOTKTSDD
SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1,5 kN

KABEL ŚWIATŁOWODOWY SAVER Z-XOTKTSDD SM 24x9/125 ITU-T G.652D 1.5kN

Kľúčové vlastnosti

  • Počet vlákien: 24
  • Typ vlákna G.652D
  • Vysokokvalitné jednovidové vlákno
  • Ľahká viacrúrková konštrukcia
  • Vysoká flexibilita a odolnosť voči ťahu
  • Centrálny výstužný prvok - FRP tyč
  • Gél a dizajn blokujúci vodu
  • Kábel vystužený sklenenými vláknami
  • Ochrana proti vlhkosti
  • Odolnosť voči UV žiareniu
  • Maximálne montážne napätie 1500N

Účel

Káble SAVER sú určené na inštaláciu v primárnych a sekundárnych teletechnických kanáloch pomocou pneumatických (fúkaním) a mechanických (ťahaním) metód.

Popis

Káble série SAVER sú vďaka svojmu menšiemu priemeru ideálne na použitie v kanalizácii. Každá trubica má až 12 optických vlákien. Výstužným prvkom je centrálna tyč z FRP. Káble majú dodatočnú ochranu proti vlhkosti vo forme pásky a vlákien absorbujúcich vlhkosť. Rozsah prevádzkových teplôt je -40 až +60 stupňov. Ďalšou výhodou sú dve žily vložené do plášťa (ripcordy), ktoré uľahčujú odstránenie vonkajšieho plášťa kábla.

Dodatočné parametre

Kategória: Optické káble a SFP moduly
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Externá stránka
Počet vlákien: 24
Typ Vlákna: Jednomódové, G.652D / 9/125

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: