OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 2.0MM

Kód: 12297
8,20 € 6,80 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Optický patchcord
DUPLEXNÉ LC/UPC-LC/UPC

Patchcord światłowodowy DUPLEX LC/UPC-LC/UPC

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 1 meter
  • Konektor LC/UPC
  • DUPLEX jednomódový patchcord
  • Typ vlákna 9/125 DUPLEX
  • Priemer 2 mm

Účel

Patchcord umožňuje napríklad prepojenie optických portov v dátových komunikačných rozvádzačoch.

Przeznaczenie
Opis produktu

Popis produktu

DUPLEX optický patchcord s priemerom 2 mm, typ konektora LC-LC.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 0,5 m - 3 m
Konektor typu 1 strana: LC
Konektor typu 2 strana: LC
Počet vlákien: Duplex
Typ Vlákna: Jednomódové, G.657A1

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: