OPTICKÝ PATCHCORD SM 2M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

Kód: 12321
5,70 € 4,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Optický patchcord SM 2M
DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

Patchcord światłowodowy SM 2M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 2 metre
  • SC/UPC - konektor LC/UPC
  • DUPLEX jednomódový patchcord
  • Typ vlákna: Typ vlákna 9/125 DUPLEX
  • Priemer 3 mm

Popis produktu

DUPLEX optický patchcord s priemerom 3 mm, typ konektora SC-LC. Patchcord umožňuje napríklad prepojenie optických portov v dátových komunikačných rozvádzačoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 0,5 m - 3 m
Konektor typu 1 strana: SC
Konektor typu 2 strana: LC
Počet vlákien: Duplex
Typ Vlákna: Jednomódové, G.652D / 9/125

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: