OPTICKÝ PATCHCORD SM 2M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

Kód: 12529
10 € 8,30 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

OPTICKÝ PATCHCORD 2M
EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M EASY FLEX SC/UPC - SC/UPC G657.B3

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 2 metre
  • SC/UPC - konektor SC/UPC
  • Jednovidový patchcord SIMPLEX
  • Typ vlákna G657.B3
  • Odolnosť proti ohybu
  • Po zaviazaní uzla na kábli je strata iba 0,1 dB

Popis produktu

Optický patchcord zo série EASY FLEX má vlákno G657.B3, ktoré sa vyznačuje veľmi vysokou odolnosťou proti ohybu. Kábel sa dá omotať okolo predmetov, viesť pozdĺž stien a rohov. Tento výrobok je ideálny na použitie v byte účastníka, pretože jeho vedenie nepredstavuje žiadne problémy. Patchcord je kompatibilný so štandardom ITU-T G.652D a umožňuje spájanie s malými stratami. Optický patchcord zo série EASY FLEX je ideálnym riešením na pripojenie v byte účastníka.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 0,5 m - 3 m
Konektor typu 1 strana: SC
Konektor typu 2 strana: SC
Počet vlákien: Simplex
Typ Vlákna: Jednomódové, SM G.657B3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: