OPTICKÝ PATCHCORD SM 2M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

Kód: 12585
3 € 2,50 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

OPTICKÝ PATCHCORD 2M
SIMPLEX SC/APC-SC/UPC 3MM 12578

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 2M SIMPLEX SC/APC-SC/UPC 3MM 12578

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 2 metre
  • Konektor SC/APC-SC/UPC
  • Jednovidový patchcord SIMPLEX
  • Typ vlákna 9/125
  • Priemer 3 mm

Popis produktu

SIMPLEX optický patchcord s priemerom 3 mm, typ konektora SC/APC-SC/UPC. Patchcord umožňuje napríklad prepojenie optických portov v dátových komunikačných rozvádzačoch.

Opis produktu

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 0,5 m - 3 m
Konektor typu 1 strana: SC
Konektor typu 2 strana: SC
Počet vlákien: Simplex
Typ Vlákna: Jednomódové, G.652D / 9/125

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: