OPTICKÝ PATCHCORD SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

Kód: 12601
5,70 € 4,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
30.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

SM OPTICKÝ KÁBEL 5M
SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3 MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/UPC 3MM

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 5 metrov
  • Konektor SC/APC-SC/UPC
  • Jednovidový patchcord SIMPLEX
  • Typ vlákna 9/125
  • Priemer 3 mm

Popis produktu

SIMPLEX optický patchcord s priemerom 3 mm, typ konektora SC/APC-SC/UPC. Patchcord umožňuje napríklad prepojenie optických portov v dátových komunikačných rozvádzačoch.

Opis produktu

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 5 m - 10 m
Konektor typu 1 strana: SC
Konektor typu 2 strana: SC
Počet vlákien: Simplex
Typ Vlákna: Jednomódové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: