MIKROTIK S-85DLC05D 1,25G MM 550m 850nm SFP MODUL

Kód: 3421
19,70 € 16,40 € bez DPH
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Modul SFP Mikrotik
S-85DLC05D 1,25 g mm 550 m

Najważniejsze cechy

Kľúčové vlastnosti

  • Typ modulu: SFP
  • Typ prístavu: 2 × LC MM
  • Podpora viacmodových vlákien
  • Rozsah portov: 550m
  • Zapojenie prístavu: 50/125, 62,5/125, 100/140 µm µm
  • Vlnová dĺžka TX: 850 nm
  • Vlnová dĺžka RX: 850 nm
  • Digitálna diagnostika - digitálne diagnostické monitorovanie (DDM)

Účel

Moduly Mikrotik SFP sú určené na použitie s multimódovými optickými vláknami ukončenými konektormi typu LC Duplex. Moduly sa používajú na prenos dát, hlasu a videa. Fungujú s mediálnymi konvertormi a väčšinou prepínačov a smerovačov so slotmi SFP, ktoré sú dostupné na trhu.

Popis položky

Modul SFP Mikrotik na pripojenie dvoch vzdialených (až 550 m) prepínačov. Modul je kompatibilný so zariadeniami, ktoré nemajú na vložkách zámok výrobcu (D-Link, TP-Link, Netis, Planet, MikroTik a ďalšie). Zariadenie pracuje s viacmodovými optickými vláknami, čo umožňuje vytvárať vysoko výkonné gigabitové ethernetové pripojenia pomocou zariadení pracujúcich v optickom prenose. Signál sa prenáša rýchlosťou až 1,25 Gb/s

Modul má digitálnu diagnostickú funkciu s názvom DDM - Digital Diagnostic Monitor. Táto funkcia umožňuje monitorovať kľúčové prevádzkové parametre modulu, ako je optický výkon vysielaného signálu, optický výkon prijímaného signálu, prevádzková teplota, napájacie napätie, laserový prúd. Používanie DDM pomáha predchádzať poruchám a urýchľuje diagnostiku problémov s optickou sieťou. Prevádzkové parametre môžu monitorovať iba zariadenia s implementovanou funkciou digitálneho diagnostického čítania.

Špecifikácia

Typ moduluSFP
Prístav2 x LC
Priepustnosť1.25 Gb/s
Vlnová dĺžka TX850 nm
Vlnová dĺžka RX850 nm
Pokrytie550 m
Podporovaná kabelážmultimódové optické vlákno

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: