TP-LINK TL-SM321B 1310nm SM 10km LC/UPC WDM SFP MODUL

Kód: 13347
16,60 € 13,80 € bez DPH
Skladom (11 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Modul SFP WDM
TP-Link TL-SM321B 1310NM

Moduł SFP WDMTP-Link TL-SM321B 1310NM

Kľúčové vlastnosti

  • Obojsmerný modul SFP
  • Podpora obojsmernej prenosovej technológie WDM
  • Pracuje s jednovidovými vláknami
  • Spolupráca s modulom TL-SM321A
  • Vlnová dĺžka TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • Maximálna dĺžka kábla 10 km
  • Prenosová rýchlosť 1,25 Gb/s
  • Typ portu LC/UPC

Špecifikácia

  • Normy a protokoly : IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Vlnová dĺžka TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • Napájanie : 3,3V
  • Certifikáty : FCC, CE
  • Kábel : Jednovidové vlákno
  • Typ optického vlákna : 9/125 um single-mode
  • Maximálna dĺžka kábla : 10 km
  • Prenosová rýchlosť : 1,25 Gb/s
  • Typ prístavu : LC/UPC
  • Pracovné prostredie : Prípustná prevádzková teplota: 0 ℃ ~ 70 ℃ (32℉ ~ 158℉) Prípustná teplota skladovania: -40 ℃ ~ 80 ℃ (-40℉ ~ 176℉) Prípustná vlhkosť: 10 % ~ 90 %, bez kondenzácie Prípustná vlhkosť pri skladovaní: 5 % ~ 90 %, bez kondenzácie

Účel

Optický modul TL-SM321B je navrhnutý na rozšírenie prenosového dosahu inteligentných a riadených prepínačov až na 10 kilometrov, čím spĺňa požiadavky siete LAN. V závislosti od vašich požiadaviek na sieť a potreby znížiť náklady si môžete vybrať správne sieťové zariadenie, ku ktorému sa optický modul pripojí.

Popis

  • Podpora obojsmernej prenosovej technológie WDM, použitie jedného vlákna
  • TX: 1310 nm / RX: 1550 nm
  • Zabudovaný napájací zdroj +3,3 V
  • Spolupráca s modulom TL-SM321A
  • Podpora Plug-and-play
  • Môže sa inštalovať do zariadení: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 a iné ekvivalenty

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Hmotnosť: 0.2 kg
Prenosová rýchlosť: 1250 Mb/s
Technológia WDM: Áno
Typ konektora: LC

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: