TP-LINK TL-SG1005D

Kód: 2373
21,10 € 17,60 € bez DPH
Skladom (14 ks)
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

SWITCH
TP-LINK TL-SG1005D

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

KĽÚČOVÉ FUNKCIE

 • Inovatívna technológia šetrí až 70 % energie
 • Podpora štandardu riadenia šírky pásma pre plne duplexný režim (IEEE802.3x) a funkcie spätného tlaku pre poloduplexný režim
 • Bezproblémová architektúra prepínania sieťovej prevádzky umožňuje preposielanie a filtrovanie paketov plnou rýchlosťou s maximálnou kapacitou spojenia
 • Prepínacia kapacita 10 Gb/s
 • 15K jumbo rámcov prináša vyšší výkon pri prenose veľkých objemov dát
 • Vďaka funkcii MDI/MDIX nie je potrebné používať krížené káble
 • Podpora automatického učenia adries MAC a automatického starnutia
 • Automatické vyjednávanie pripojenia na portoch umožňuje lepšiu integráciu zariadení pracujúcich s rôznymi prenosovými rýchlosťami: 10Mb/s, 100Mb/s alebo 1000Mb/s
 • Absencia ventilátora v kryte zabezpečuje tichú prevádzku jednotky
 • Plastový stolový kryt, možnosť montáže na stenu
 • Jednoduchá inštalácia typu plug and play

POUŽÍVANIE VÝROBKU

päťportový Gb prepínač TL-SG1005D od spoločnosti TP-Link je stolové zariadenie s podporou gigabitového ethernetového pripojenia. Poskytuje vysokorýchlostné pripojenie k serveru, vďaka čomu je gigabitový prenos dát realitou. Prepínač TL-SG1005D je energeticky úsporné zariadenie. Využíva inovatívnu technológiu, ktorá šetrí až 70 %* spotreby energie, čím sa stáva ekologickým riešením.

PRZEŁĄCZNIKI GIGABITOWY

GIGABITOVÉ PREPÍNAČE

Switch TL-SG1005D je vybavený 5 portami 10/100/1000 Mb/s a poskytuje vysokú šírku pásma siete na okamžitý prenos veľkých súborov. Používatelia v domácnostiach, kanceláriách, pracovných skupinách a výrobných prostrediach môžu teraz prenášať väčšie súbory, ktoré vyžadujú veľkú šírku pásma. To umožňuje okamžitú výmenu grafických, CGI, CAD alebo multimediálnych súborov cez sieť.

ENERGETICKY ÚČINNÁ ETHERNETOVÁ SIEŤ

Pri vytváraní gigabitovej siete Ethernet si teraz môžete vybrať ekologické riešenie! Prepínač TL-SG1005 využíva technológiu, ktorá vám umožní využívať sieť s vysokou šírkou pásma a veľkou úsporou energie. Zariadenie automaticky upravuje požadovanú spotrebu energie v závislosti od stavu pripojenia a dĺžky kábla, čím znižuje spotrebu energie. Vypínanie nepoužívaných portov Tradičné sieťové prepínače spotrebúvajú značné množstvo energie pre porty, aj keď sú pripojené zariadenia vypnuté. Prepínač TL-SG1005 automaticky zisťuje stav pripojenia každého portu a znižuje spotrebu energie neaktívnych portov. Spotreba energie závisí od dĺžky kábla Teoreticky by sa pri použití kratších káblov mala znížiť spotreba energie vďaka menším energetickým stratám na ich dĺžke. Väčšina zariadení však spotrebuje rovnaké množstvo energie bez ohľadu na dĺžku kábla. Prepínač TL-SG1005 analyzuje dĺžku káblov, ktoré sú k nemu pripojené, a podľa toho upravuje množstvo energie spotrebovanej portami.

ENERGOOSZCZĘDNA SIEĆ ETHERNET

Vypínanie nepoužívaných portov

Tradičné sieťové prepínače spotrebúvajú značné množstvo energie pre porty, aj keď sú k nim pripojené zariadenia vypnuté. Prepínač TL-SG1005 automaticky zisťuje stav pripojenia každého portu a znižuje spotrebu energie neaktívnych portov.

Spotreba energie závisí od dĺžky kábla

Teoreticky by sa použitím kratších káblov mala znížiť spotreba energie vďaka menším energetickým stratám na ich dĺžke. Väčšina zariadení však spotrebuje rovnaké množstvo energie bez ohľadu na dĺžku kábla. Prepínač TL-SG1005 analyzuje dĺžku káblov, ktoré sú k nemu pripojené, a podľa toho upravuje množstvo energie spotrebovanej portami.

PROSTA OBSŁUGA

JEDNODUCHÁ OBSLUHA

Automatická prevádzka plug-and-play prepínača zaručuje jednoduchú a bezproblémovú inštaláciu. Zariadenie nevyžaduje žiadny ďalší softvér. Vďaka funkcii MDI/MDIX nie je potrebné používať krížové káble. Funkcia automatického vyjednávania zisťuje na každom porte rýchlosť pripojeného zariadenia (10, 100 alebo 1000 Mb/s) a zabezpečuje najlepší prenosový výkon. * Maximálna úspora energie v porovnaní s bežnými prepínačmi TP-LINK, skutočná hodnota závisí od podmienok používania.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

HARDVÉROVÉ FUNKCIE
Porty5 portov RJ45 10/100/1000 Mb/sAutomatické vyjednávanie rýchlosti pripojenia a automatické kríženie (Auto-MDI/MDIX)
Bez ventilátoraÁno
Spotreba energieMaximálne: 3 W (220 V/50 Hz)
Napájanie100~240VAC, 50/60Hz
Rozmery (V x Š x H)140 * 88 * 23 mm (5,5*3,5*0,9 palca)
Maximálna spotreba energie2.41 W (220 V/50 Hz)
Množstvo vyprodukovaného tepla8.22BTU/h
FUNKCIE SOFTVÉRU
Spôsob prenosuUloženie a preposlanie
Pokročilé funkcieTechnológia Green EthernetRiadenie toku (802.3X)Spätný tlak802.1p/DSCP QoS (pre verzie V7 a novšie)
INÉ
CertifikátyFCC, CE, RoHs
Obsah baleniaTL-SG1005Napájací adaptérNávod na použitie
Systémové požiadavkyMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista alebo Windows 7, Mac® OS, NetWare®, UNIX® alebo Linux.
Pracovné prostrediePrípustná prevádzková teplota: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32℉ ~ 104℉) Prípustná teplota skladovania: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40℉ ~ 158℉) Prípustná vlhkosť: 10 % ~ 90 %, nekondenzujúcePrijateľná vlhkosť pri skladovaní 5 % ~ 90 %, nekondenzujúce

Dodatočné parametre

Kategória: Switche
Hmotnosť: 0.33 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: