TRANSFORMÁTOR PRE VIDEO STOJAN FKT-16-FPS

Kód: 11437
151,60 € 126,30 € bez DPH
120h od objednávky
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

Video transformátor
RACK FKT-16-FPS

Transformator wideo RACK FKT-16-FPS

Popis produktu

FKT-16-FPS je 16-kanálový 19" pripojovací panel RACK s integrovaným konvertorom UTP na krútenú dvojlinku a rozdeľovačom napájania, ako aj so systémom trvalého upevnenia káblov pre systémy CCTV.

Kryt panela je vybavený špeciálnymi otvormi pre káblové pásky, ktoré zabraňujú vytrhnutiu vodičov aj pri použití veľkej sily. Signál je vedený von prostredníctvom patchcordov BNC do prijímacích zariadení, ako sú digitálne rekordéry, monitory alebo maticové prepínače. Hĺbka panelu je veľmi malá, takže je vhodný na montáž na predné aj zadné koľajnice trezorov RACK. V druhom prípade zostávajú všetky prípojky v zadnej časti skrine, čo zvyšuje estetiku celej inštalácie. Zabudovaný prídavný vysokofrekvenčný zosilňovací filter kompenzuje straty na kábli, čím zlepšuje kvalitu obrazu.

Verzia FPS má systém distribúcie energie so samostatnými automatickými poistkami pre každý kanál a LED indikáciou ich vypnutia. To uľahčuje organizáciu napájania kamier a chráni celý systém CCTV pred neutralizáciou v prípade skratu v napájaní jednej z kamier.

Prístroj sa vyrába aj v 8-kanálovej verzii (FKT-8-FPS) a v zmiešanej verzii FKO-8/FKT8. Panel je k dispozícii aj v čiernej farbe.

Opis produktu

Dodatočné parametre

Kategória: Video transformátory
Hmotnosť: 0.65 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: