OPTON

25 položiek celkom
ZÁSLEPKA PRE ADAPTÉR SC SIMPLEX
ZÁSLEPKA PRE ADAPTÉR SC SIMPLEX
Nie je skladom - info cez telefón
0,50 € bez DPH
0,60 €
Kód: 14607
SM OPTICKÝ PATCHCORD 0,5M DUPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3.0MM
3,80 € bez DPH
4,50 €
Kód: 12296
NOŽNICE NA KEVLAR / ARAMID 140MM
NOŽNICE NA KEVLAR / ARAMID 140MM
Nie je skladom - info cez telefón
11,60 € bez DPH
13,90 €
Kód: 12380
MODUL DUAL SFP 1,25 Gb/s, LC SM, 16 dB, (20 km) TX1310/RX1550
10,90 € bez DPH
13,10 €
Kód: 20231
Sklenené vlákno pre 9mm / 100m (PILOT / STEEL) PE + RACK
231,10 € bez DPH
277,30 €
Kód: 19572
OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/APC-SC/APC 3MM
3,10 € bez DPH
3,70 €
Kód: 12584
OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M SIMPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC
3,80 € bez DPH
4,50 €
Kód: 13398
OPTICKÝ PATCHCORD SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-SC/UPC 3MM
5,90 € bez DPH
7,10 €
Kód: 12361
PATCHCORD SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM
PATCHCORD SM 10M DUPLEX 9/125, SC/UPC-LC/UPC 3MM
Nie je skladom - info cez telefón
9,30 € bez DPH
11,10 €
Kód: 12330
OPTICKÝ PATCHCORD SM 5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
8,10 € bez DPH
9,70 €
Kód: 12328
OPTICKÝ PATCHCORD SM 3M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3MM
4,30 € bez DPH
5,10 €
Kód: 12322
OPTICKÝ PATCHCORD SM 1M SIMPLEX 9/125, LC/UPC-LC/UPC 3,0 MM
3,30 € bez DPH
4 €
Kód: 22098
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 25 položiek celkom