SM OPTICKÝ PATCHCORD 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC

Kód: 12318
6,90 € 5,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

OPTICKÝ PATCHCORD
SM 0,5 M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWYSM 0,5M DUPLEX 9/125, SC/APC-LC/APC

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 0,5 metra
  • SC/APC - konektor LC/APC
  • DUPLEX jednomódový patchcord
  • Typ vlákna 9/125 DUPLEX
  • Priemer 3 mm

Popis produktu

DUPLEX optický patchcord s priemerom 3 mm, typ konektora SC/APC-LC/APC. Patchcord umožňuje napríklad prepojenie optických portov v dátových komunikačných rozvádzačoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 0,5 m - 3 m
Konektor typu 1 strana: SC
Konektor typu 2 strana: LC
Počet vlákien: Duplex
Typ Vlákna: Jednomódové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: