SM OPTICKÝ PATCHCORD 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

Kód: 12625
4,60 € 3,80 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

SM OPTICKÝ PATCHCORD 0,5 M
SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3,0 MM

PATCHCORD ŚWIATŁOWODOWY SM 0,5M SIMPLEX 9/125, SC/APC-LC/UPC 3.0MM

Kľúčové vlastnosti

  • Dĺžka: 0,5 metra
  • Konektor SC/APC - LC/UPC
  • Jednovidový patchcord SIMPLEX
  • Typ vlákna: jednovidové 9/125
  • Priemer 3 mm

Opis produktu

Popis produktu

SIMPLEX optický patchcord s priemerom 3 mm, typ konektora SC/APC-LC/UPC. Patchcord umožňuje napríklad prepojenie optických portov v dátových komunikačných rozvádzačoch.

Dodatočné parametre

Kategória: Prepojovacie optické káble
Hmotnosť: 0.1 kg
Aplikácia: Interné stránky
Dĺžka patchcordov: 0,5 m - 3 m
Konektor typu 1 strana: SC
Konektor typu 2 strana: LC
Počet vlákien: Simplex
Typ Vlákna: Jednomódové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: