SFP WDM MODUL 1,25Gbps, LC SM, 10dB, (3km) TX1550/RX1310

Kód: 3831
22,30 € 18,60 € bez DPH
Nie je skladom - info cez telefón
Môžeme doručiť do:
8.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

MODUL WDM OPTON SFP
1.25Gbps SM LC 10dB 3km

MODUŁ SFP WDM OPTON 1.25Gbps SM LC 10dB 3km

Kľúčové vlastnosti

  • Obojsmerný prenos na jednom jednovidovom vlákne
  • Pripojenie na vzdialenosť až 3 km
  • Konektor typu LC SM
  • Vlnová dĺžka Tx 1550 nm
  • Vlnová dĺžka Rx 1310 nm

Účel

Moduly Opton SFP sú určené na použitie s jednovidovými optickými káblami ukončenými konektormi typu LC. Modul je kompatibilný s mediálnymi konvertormi a väčšinou prepínačov a smerovačov so slotmi SFP, ktoré sú dostupné na trhu.

Popis

Modul Opton SFP na vzájomné pripojenie dvoch vzdialených (do 3 km, 10 dB) prepínačov. Modul Opton je kompatibilný so zariadeniami, ktoré nemajú na vložkách zámok výrobcu (D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik a ďalšie). Zariadenie pracuje s jedným jednovidovým optickým káblom a takéto riešenie je možné vďaka technológii WDM - t. j. násobeniu vĺn, ktoré spočíva v prenose nezávislých signálov na rôznych vlnových dĺžkach, čo výrazne znižuje náklady na inštaláciu. Signál sa prenáša rýchlosťou až 1,25 Gb/s.

Opis

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Hmotnosť: 0.02 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: