SFP WDM MODUL 1,25Gbps, SC SM, 10dB (3km) TX1550/RX1310

Kód: 4811
13,10 € 10,90 € bez DPH
13 dní od objednávky
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Garancia doručenia
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch

Podrobný popis

OPTICKÝ MODUL WDM SFP
1.25GB/S SC (3KM) SM 10DB

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

KĽÚČOVÉ FUNKCIE

  • Obojsmerný prenos na jednom jednovidovom vlákne
  • Pripojenie na vzdialenosť do 3 km
  • Konektor typu SC SM
  • Vlnová dĺžka Rx 1550 nm, Tx 1310 nm

POPIS

Optický modul SFP na pripojenie dvoch vzdialených (do 3 km, 10 dB) prepínačov. Optický modul pracuje s jedným jednovidovým optickým vláknom. Takéto riešenie je možné vďaka technológii WDM - t. j. násobeniu vĺn, ktorá zahŕňa prenos nezávislých signálov na rôznych vlnových dĺžkach, čo výrazne znižuje náklady na inštaláciu. Signál sa prenáša rýchlosťou až 1,25 Gb/s.

OPIS

ÚČEL

Optické moduly SFP sú určené na použitie s jednovidovými optickými vláknami ukončenými konektormi typu SC. Modul je kompatibilný s mediálnymi konvertormi a väčšinou prepínačov a smerovačov so slotmi SFP, ktoré sú dostupné na trhu.

POZNÁMKA

Zariadenie je navrhnuté tak, aby fungovalo s modulom SFP s reverznou vlnovou dĺžkou Rx 1310 nm, Tx 1550 nm, ktorý je k dispozícii aj u nás (kat. č. 9202).

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

  • Model : SFP 1,25 Gb/s SC SM, 3 km, WDM RX1550/TX1310
  • Vlákno jednomódové 8,3/125, 8,7/125, 9/125, 10/125 µm
  • Prístav : 1x 1000 Mbps SC SM
  • Typ modulu : SFP
  • WDM : áno
  • Maximálna vzdialenosť : 3 km
  • Prevádzková vlnová dĺžka tx 1310 nm Rx 1550 nm

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Hmotnosť: 0.3 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: