HIKVISION DS-7716NI-M4 IP REKORDÉR
Kód: 42678Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Overený obchod
Viac než 1000 zákazníkov nás doporučuje na základe recenzií
Vlastné sklady
Viac ako 1 500 000 produktov na našich skladoch
Podrobný popis
HIKVISION DS-7732NI-M4 IP REKORDÉR
Kľúčové vlastnosti
- 16-kanálový NVR 1,5U 8K
- Formáty videa H.265+/H.265/H.264+/H.264
- Možno pripojiť až 16 kanálov
- Dekódovacia kapacita až 16 4 MP kanálov
- Šírka prichádzajúceho pásma až do 256 Mb/s
- Pripojenie až 8 reproduktorov IP
Rozmery
Rozhrania na zadnom paneli
Technické špecifikácie
| Model | DS-7716NI-M4 |
| Podporované IP kamery | 16-kanálový |
| Rozlíšenie | Až 32 MP |
| Komentáre | *: Keď je zapnutý režim rozlíšenia Ultra HD, NVR podporuje až 8kanálové 32 MP/24 MP IP video vstupy. |
| Šírka vstupného pásma | 256 Mb/s |
| Odchádzajúca šírka pásma | 256 Mb/s |
| Výstup HDMI1 | 8K (7680 × 4320)/30Hz, 4K (3840 × 2160)/60Hz, 4K (3840 × 2160)/30Hz, 2K (2560 × 1440)/60Hz, 1920 × 1080/60Hz |
| Výstup HDMI2 | 4K (3840 × 2160)/60 Hz, 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 2K (2560 × 1440)/60 Hz, 1920 × 1080/60 Hz |
| Komentáre | *: Ak je výstupné rozlíšenie HDMI 1 8K, maximálne výstupné rozlíšenie HDMI 2 je 1080p. |
| Výstup VGA | 1920 × 1080/60 Hz |
| Režim výstupu videa | Súčasný výstup HDMI1/VGA, nezávislý výstup HDMI2/VGA |
| Výstup CVBS | 1-kanálový, BNC (1,0 Vp-p, 75 Ω), rozlíšenie: PAL: 704 × 576, NTSC: 704 × 480 |
| Zvukový výstup | 1-kanálový, RCA (linkový, 1 kΩ) |
| Obojsmerný zvuk | 1-kanálový, RCA (2,0 Vp-p, 1 KΩ) (pomocou prvého audio vstupu) |
| Dekódovanie | |
| Dekódovací formát | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Rozlíšenie záznamu | 32 MP/24 MP/12 MP/8 MP/6 MP/5 MP/4 MP/3 MP/1080p/UXGA/720p/VGA /4CIF/DCIF/ 2CIF/CIF/QCIF |
| Komentáre | *: Keď je zapnutý režim rozlíšenia Ultra HD, NVR podporuje až 8kanálové 32 MP/24 MP IP video vstupy. |
| Synchrónne prehrávanie | 16-kanálový |
| Schopnosť dekódovania | 2-kanálový pri 32 MP (30 fps)+2-kanálový pri 8 MP(30 fps)/10-kanálový pri 8 MP (30 fps)/20-kanálový pri 4 MP (30 fps)/40-kanálový pri 1080p (30 fps) |
| Nahrávanie duálneho prúdu | podpora |
| Typ toku | Video, video a zvuk |
| Kompresia zvuku | G.711ulaw/G.711alaw/G.722/G.726/AAC/MP2L2 |
| Sieť | |
| Vzdialené pripojenie | 128 |
| Sieťový protokol | TCP/IP, DHCP, IPv4, IPv6, DNS, DDNS, NTP, RTSP, SADP, SMTP, SNMP, NFS, iSCSI, ISUP, UPnP™, HTTP, HTTPS, ONVIF(verzia 2.2), OTAP |
| Sieťové rozhranie | 2, RJ-45 10M/100M/1000M, samočinný adaptívny ethernetový port |
| Prístupový protokol kamery | ONVIF (verzia 2.5), RTSP |
| RAID | |
| Typ RAID | NEUPLATŇUJE SA |
| Pomocné rozhranie | |
| eSATA | 1 rozhranie eSATA |
| SATA | 4 rozhrania SATA |
| Kapacita | Kapacita až 16 TB na disk |
| Sériové rozhranie | 2 RS-485 (poloduplexné), 1 RS-232 |
| Alarmové vstupy/výstupy | 46281 |
| Rozhranie USB | Predný panel: 2 × USB 2.0; zadný panel: 1 × USB 3.0 |
| Ctrl 12V | Riadený výstup 12 V DC, 1 A pre externé poplašné zariadenie; napájanie sa zapne, keď sa spustí výstup alarmu. |
| Komentáre | *: Napájanie výstupu Ctrl 12V je riadené výstupom alarmu 9. |
| DC 12 V | Napájací výstup 12 V DC, 1 A |
| Všeobecné | |
| Napájanie | 100 až 240 V AC, 50 až 60 Hz, |
| Spotreba | ≤ 15 W (bez HDD) |
| Prevádzková teplota | -10°C až 55°C (14°F až 131°F) |
| Prevádzková vlhkosť | Od 10 % do 90 % |
| Bývanie | 19-palcové rackové šasi 1,5U |
| Rozmery (D × G × Š) | 445 × 400 × 75 mm ( 17,5"× 15,7" × 3,0") |
| Hmotnosť | ≤ 5 kg (bez HDD, 11 lb.) |
| Certifikáty | |
| FCC | Časť 15 podčasť B, ANSI C63.4-2014 |
| CE | EN 55032:2015+A1:2020, ENIEC61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:2019, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN 55035:2017+A11:2020 |
| Získané osvedčenie | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Riadený výstup 12 V DC, 1 A pre externé poplašné zariadenie; napájanie sa zapne, keď sa spustí výstup alarmu. | |
| *: Napájanie výstupu Ctrl 12V je riadené výstupom alarmu 9. | |
| DC 12 VW Napájací výstup 12 V DC, 1 A | |
| Všeobecné | |
| Napájanie100 až 240 V AC, 50 až 60 Hz, | |
| Spotreba ≤ 15 W (bez HDD) | |
| Prevádzková teplota 10°C až 55°C (14°F až 131°F) | |
| Prevádzková vlhkosť od 10 % do 90 % | |
| 19-palcové rackové šasi 1,5U | |
| Rozmery (D × G × Š)445 × 400 × 75 mm ( 17,5"× 15,7" × 3,0") | |
| Hmotnosť ≤ 5 kg (bez HDD, 11 lb.) | |
| Certifikáty | |
| FCCPart 15 Subpart B, ANSI C63.4-2014 | |
| CE | |
| EN 55032:2015+A1:2020, ENIEC61000-3-2:2019+A1:2021, EN 61000-3-3:2013+A1:201 | |
| 9, EN 50130-4:2011+A1:2014, EN 55035:2017+A11:2020 | |
| Certifikácia získaná CE, FCC, RoHS, REACH |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Uzavreté televízne okruhy IP DVR |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3.29 kg |
| Počet podporovaných diskov: | 4 |
| Séria: | Ultra |
| Zvukové vstupy/výstupy: | 1/1 |
| Alarmové vstupy/výstupy: | 16/9 |
| IVS (inteligentná analýza obrazu): | Áno |
| Konektor D-Sub/VGA: | Áno |
| Konektor HDMI: | Áno |
| Maximálna podporovaná kapacita pevného disku: | 64 |
| Maximálne podporované rozlíšenie: | 32 Mpx |
| Maximálny dátový tok: | Šírka pásma prichádzajúcich dát 256 Mbps Šírka pásma odchádzajúcich dát 256 Mbps |
| Sieťové rozhranie: | 2x RJ45 (10/100/1000Mbps) |
| Onvif: | Áno |
| Počet podporovaných kamier: | 16 |
| Pohon je súčasťou balenia: | Nie |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
